Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze a bátorsá...

Hogyan szedjem össze a bátorságom arra, hogy újra tanuljak?

Figyelt kérdés
Félek tanulni amiatt, hogy kiderül, már nem úgy fog az agyam, mint gyerekkoromban vagy hogy mások kinevetnek, hogy újra tanulok.
febr. 23. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A tanulas edzzi az agyat. Sokan emiatt tanulnak kizarolag. Tobb a nyereseg,mint a veszteseg,nem?
febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinevetni max a debilek fognak, tanulni tök normális dolog. Eleinte lehet, hogy butának érzed majd magadat, de csinálni kell, ennyi. Jelentősen biztos nem lettél gyengébb.
febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el, kérlek, nem leszel egyedül, hidd el :)

Az elején nehéz lesz, tényleg észrevenni a változást hosszú kihagyás után, de hamar bele lehet jönni.

Csak ajánlani tudom! Rá fogsz jönni, hogy nagyon sokan vagyunk nem túl fiatalok az iskolapadban. Jó ez így!

febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
100%

Én 68 éves vagyok és nemrég tanultam meg tanulni. Azóta megfiatalodott a gondolkodásom, mert nem okoz gondot az írott szövegek megértése.

Még azt hozzátenném, hogy csak olyasmit kezdek el tanulni, amit használni is akarok. Vagyis csak az életem jó irányba változtatásával kapcsolatos tudás érdekel.

febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató válaszokat, bele fogok vágni! :)
febr. 23. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!