Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy személy étkeztetésére...

Egy személy étkeztetésére havi mennyi megy el?

Figyelt kérdés
Én fizumból vagyunk az utóbbi hónapokban. Apám szokás szerint retardált fax volt, most duzzog, de pont letojom. Mondta, hogy következő hónaptól intézzek mindent én, vásároljak én, menjek befizetni a csekkeket én, lexarja, csináljak amit akarok. Ne utaljak semennyit (ált. 250-280-at átutalok a hónapra). Rendben, legyen, nagyon szívesen, viszont akkor más játékszabályok lesznek. A duzzogása érdekel a legkevésbé, valamennyit elutalok neki kajára, aztán ossza be. A kérdés, hogy mennyit utaljak neki. Mennyi elég egy személynek egy hónap étkeztetésre?
febr. 23. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
70-80 ezer forint alap hangon.
febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha főz magának, 60 ezerből kényelmesen ki lehet hozni egy egészséges, fehérjét és zöldség-gyümölcsöt is tartalmazó étrendet, előre átgondolva és olcsóbb kajákkal számolva (hüvelyesek, csirkehús, tojás, túró, olcsóbb zöldségek, felvágott helyett házi fasírt, körözött, tojáskrém stb.). Ha rendeli a főtt ételt, az eléggé megdobja.
febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem rendel, mindent maga készít el. Köszönöm, akkor 60 ezret utalok. Ha meg nem lenne elég és az egyesnek lenne igaza, vagy kinyitja a száját és szól, vagy egyen vegetalevest.


Mindkettőtöknek ment a zöld.

febr. 23. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

250-280-at utalod?

az qrva sok.



amúgy 70-80-ból simán kijön minőségi kaja.

febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, annyit utaltam, mert abbol intezte a csekkeket es a vasarlast, a kiadasokat.
febr. 24. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!