Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondoltátok, hogy (a jó...

Gondoltátok, hogy (a jó szándék ellenére, és nem hülye emberek + nem káros szenvedélyek miatt) a szüleiteknek nem sikerül beosztani a pénzt és ti ezt jobban csinálnátok volna? Beigazolódott?

Figyelt kérdés
febr. 24. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, igen.
febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, a szüleimnek sokkal jobban megy, de nagyobb összegekből is gazdálkodnak. Csak én szerencsétlenkedek, mert nekem nem sikerül olyan hivatást, szakmát találnom, amit szeretek, gyakran váltok munkahelyet, ők mind a ketten imádják a munkájukat, apa még a szabadidejében is azt csinálja, ami a munkája is, jól is keresnek vele, nekem meg papolnak a magas lóról, hogy ne válogassak, a munkahely azért van, hogy pénzt keress, ami igaz is, csak szar amikor olyan emberek magyaráznak, akik ha nem fizetnének, akkor is azt csinálnák, amit dolgoznak, de fizetnek és szarrá is keresik magukat és összvissz annyi problémájuk van a munkával, hogy időre kell felkelni.

De amikor én mondom, hogy még keresem az utamat, akkor jön a kioktatás, hogy a munka nem azért van, hogy szeresd🙂

febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!