Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról hogy...

Képernyőkép kérdése:

Mi a véleményetek arról hogy egy -amugy jószándékú - cigány haveromnak mesélem hogy van egy 600 kilós esztergagepem, s mondanám tovab hogy egész jó áron vettem, fél millióért, de előtte a szavam a vagy, S megkérdezi: - Miért nem adod le a méhben?

Figyelt kérdés
- majd folytatja: - Több tíz ezer forintot kapnak érte
2023. márc. 23. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted van még ezen az oldalon bárki, aki komolyan veszi a kérdéseidet?
2023. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Én pl a cigányszomszédokkal úgy vagyok ha lomtalanitok elég kitennem csak az ajtóm mellé a folyosóra 2 perc alatt ellopnak mindent azaz le se kell vinnem a kuka mellé.

Lehet kirakom a régi mosógépem is, meg az egyik hibatlan szekrényrészem mert le se birom vinni, de a méhbe se. Se kaocsolataim nincsenek akik segitenének se kocsim se utánfuto.

Ők meg mindent meg tudnak oldani.

2023. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Még cserepes virágokat is lopnak mert a nagyoknak szintén értéke van nem kicsi én meg olyan szerencsétlen vagyok hogy el se tudnám adni se.

De hibátlan használt cipőkkel ruhákkal is próbáltam már kereskedni sikertelenul, így titokban már az ajtajuk elé szoktam tenni, vagy kirakok ruhákat is lépcsőhazba szatyorban. El is tűnik egyből.

2023. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak a MÉH nem fogja befogadni. Nem leadható:)
2023. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!