Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A volt barátnőm miért nézett...

A volt barátnőm miért nézett le engem?

Figyelt kérdés

Nem szerelmi kapcsolatról van szó, hanem "barátiról". Még a gimiben voltunk barátnők ezzel a lánnyal, de mindig úgy éreztem ,hogy lenéz. Még egy évben volt úgy hogy más lány mellé ült, úgy hogy össze sem vesztünk, és akkor nem is beszélt velem. De mikor egyedül maradt, akkor újra barátkozott velem. Neki mindig több minden jutott, mint nekem, már a 2000-es években Iphone telefonja volt. Még akkor is meglátogattam, mikor beteg volt, de egy idő után nem beszélt velem. Egy pár évig tartottuk egymással a kapcsolatot gimi után is.

Most a felnőtt élete is szuper, sínen van az élete, nem hiába ő nézett le engem. Jó állással rendelkezik, és már a párja is 1 év járás után megkérte a kezét, pár hónapra rá össze is házasodtak. Míg nekem meg semmim nincs, csak egy kapcsolatom, de még együtt sem élünk.


febr. 25. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem jelentettél neki sokat. Amikor épp egyedül volt, akkor jól jöttél neki, de kb. ennyi.
febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem is sokat érek, mint ember, mert valahogy rajtam a legtöbb ember atnéz.
febr. 25. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szülei is jól álltak anyagilag. Attól van ekkora arca. Biztosan az egójának mégjobban esett, hogy tudott neked vagánykodni az iPhone-jával, meg ilyenek, amikről te csak ábrándozni tudtál. Hányok az ilyen felvágós emberektől, én nem siratnám meg, ha eltűnne az életemből.
febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudok egy jobb kérdést, te miért a kamaszkori barátnődre irigykedsz még mindig, ahelyett hogy felnőnél végre és kezdenél valamit az életeddel? nem lehet azért nézett le, mert már akkor is egy kisebbségi komplexusos, fárasztó rinyagép voltál?
febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!