Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm hazudott, hülyének...

A barátnőm hazudott, hülyének nézett, és még flegma is mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Nos a barátnőmmel és még egy osztálytársammal meg beszéltük h tegnap kimegyünk sétálgatni meg így szórakozni, azt mondta a barátnőm h facebookon ránk ír h mikor mehetünk hozzá én fel is léptem de nem írt se semmi és én írtam rá h akk mikor megyünk ki? AZt mondta h hideg van meg, hogy havazik tehát ma nem. Pár óra múlva látom hogy az o.társunk kiírta az adatlapjára, hogy "jó volt ez a nap :) vele: (a neve)" hát úgy kiakadtam tiszta hülyének hitt azért mert utána rá is írtam hogy szia mit csináltál ma? AZt írta hogy semmit otthon volt unatkozott" -__- nehezen de rá utaltam hogy tudom hogy becsapott meg minden, vette is a lapott, rögtön egy ilyen semmilyen kifogást talált: "nem akartam hogy hóban sétálj szerintem nem akartál volna" ez azért kamu szerintem mert ha nem akarta volna, akkor is megkérdezett volna és maj ÉN eldöntöttem volna hogy ki akarok menni vagy nem. Bocsánatot kért és azt mondta hogy majd ma engem kihív. Most 3-kor sem hívott ki lehet nem is fog. (a flegmasága az más téma) nem tudom hogy haragudjak e rá mert közeli barátnőm, de akkor is ez nagyon nem esett jól!!

2014. jan. 25. 14:53
 1/8 A kérdező kommentje:
azzal nem is lett volna nagy bajom ha azt írta volna, hogy bocsi de ma inkább 2 en lennénk vagy ilyesmit. DE a hazugsággal most bennem valamit nagyon elcseszett
2014. jan. 25. 14:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Páros lábbal rúgnám ki az ilyet a barátaim "halmazából".
2014. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Más barátnőim is mondták rá, hogy nagyon bunkó szokott lenni meg minden, de van amikor kedves nem értem őt (nem füvezik)
2014. jan. 25. 15:03
 4/8 A kérdező kommentje:
még várnék pár tippet : (
2014. jan. 25. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Tippet? Mire Szivem? Az ilyen nem baratno, meg ismerosnek sem neveznem.

Ahogy javasoltak, paros labbal...

A barat minden korulmenyek kozott melletted all.

2014. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy most már te magad is tudod, hogy ennek a lánynak nincs helye a barátaid között.

Tény, hogy szánt szándékkal átvert, hazudott neked, és ha a harmadik tag nem posztolgatna ki minden hülyeséget, akkor talán soha nem is derült volna ki az egész.Ráadásul több, mint elég ideje volt kitalálni egy jó kifogást, erre bead neked egy olyan dumát, aminél bárki csípőből jobbat talál ki.

Hagyd őt a fenébe, és felejtsétek el egymást.

2014. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt fogom tenni !

Eddig úgy volt hogy 8-cadik után gimibe megyek ahova ő ios megy. De ezek után már biztos hogy vidékre megyek ahol kolleszt is kérek

2014. jan. 25. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha lehet egy tanácsom, ne ez a helyzet döntse el azt, melyik iskolába menj továbbtanulni. Hanem ahova szeretnél, ill. kényelmesebb. A koleszos élet egy icipicit mondjuk segít az önállóság felé. :)
2014. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!