Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nyugdíjas éveidet hol,...

A nyugdíjas éveidet hol, hogyan, mivel szeretnéd tölteni?

Figyelt kérdés
Hány éved van még a nyugdíjig?

febr. 25. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodjak békében!
febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A képzeletbeli barátaim társaságában..
febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteg leszek, akkor semmivel, akkor inkább nem szeretnék létezni.

Ha még rendben leszek, akkor meg csinálok egy szuper kis bakancslistát és kipróbálok egy csomó mindent, amire eddig nem volt lehetőségem, meg időm.

Főként kertészkedni szeretnék, sok állatot tartani, vagy foglalkozni velük. Akár örökbefogadás.

Meg mindenféle programot csinálnék.

Ejtőernyő, búvárkodás, múzeumlátogatás, idegen kultúrák megismerése, vonat vezető fülkében utazni. Meg még vagy egy millió dolog.

febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjas vagyok! Saját otthonomban, kertemben töltöm, mindig azzal, amihez pont kedvem van: háztartás, kert, barátok, kirándulás, olvasás, stb.
febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Szeretném részállásban csinálni azt, amit egyébként is dolgozom, szabadon nagyrészt otthonról, mert egyébként is szeretem, és jövedelmező.

A szabadidőmet a hobbiaimra és a feleségemre fordítanám.


Még elég sok van nyugdíjig, több mint 25 év.

febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

A jelen szabályozás szerint még 20-25 évem van hátra.

Mivel még most sem tudom, mivel töltsem az időm, valószínűleg akkor is ugyanez lesz :D

febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesznek nyugdíjas éveim!

Amikor kezdem látni az alagút végén a fényt, automatikusan tol egy tízest a "nyugdíjkorhatáron" az éppen aktuális élősködő horda!

A járulékot fizethetem egy életen keresztül, egyébként pedig egy hatalmasra duzzadt lószerszám a seggembe!... Lényegében össze is foglaltam egy gondolattal a mindenkori magyar államot.

febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsére itt Ausztriában fogom!
febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Kb 8 évem van még a 40 éves munkaviszonyig, de utána is szeretnék dolgozni legalábbis részmunkaidőben, pedagógus vagyok. A férjemmel ketten arra vágyunk, hogy eladjuk a családi házat és valami csendes kis helyre költözzünk szép természeti környezetben, erdő, folyó, tópart közelébe, itt látogatnak meg a gyerekeink, unokáink. Mi pedig járjuk a természetet, utazgatunk. Persze ehhez kell a megfelelő egészségi állapot, mert nem drága utazásokra vagyunk, hanem ilyen bakancslistás körbebiciklizem a Balatont, meg vonattal a tengerpartra meg ilyesmik.
febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Séta és remélem hogy lesz még erőm biciklizni
febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!