Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Észbontó tv műsorba honnan...

Az Észbontó tv műsorba honnan találják meg azokat a buta, primitív egyéneket?

Figyelt kérdés

#Észbontó tv műsor #buta sötét emberek
febr. 25. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%

Lehet nem okos, vagy műveltek, de ettől még lehetnek jószívű emberek. Nekem például ez fontosabb.

Egy ember értéke szerintem nem az intelligenciájától függ.

febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Az is lehet, hogy csak megjátsszák némi gázsiért cserébe. Van az a pénz..
febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Megjátsszák..

De nyilván egy "trashebb" réteg aki elmegy egy ilyen műsorba, de attól amit ott nyújtanak az még színjáték.

febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Vannak akik képesek a TV-s szereplésért akármit bevállalni, és sajnos nem kevés buta ember él közöttünk, elég csak facebookon végignézni a kommentszekciókat bizonyos posztoknál.
febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Van egy srác köztük, aki csoporttársam volt a jogon...
febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Ezer éve köztudott, hogy némi pénzért eljátszák, hogy idióták. Erre épül lényegében az összes hasonló kaliberű műsor, nagyon régóta. Nem tudom emlékszel-e a Győzike show-ra. Még ő maga is beismerte, hogy a Buksi halála rész volt az egyetlen, ami nem volt megjátszva.
febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer volt valami szerencsekerék műsorban egy nő, aki később szerepelt egy reklámban. Ő mondta hogy van az a pénz, amiért korpásodik a hajad.

Ez a műsor is ilyen. Van, akinek belefér, hogy egy fél ország idiótának nézze cirka 2 havi minimálbérért.

Kereslet-kínálat.

febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk én akkor se szívesen égetném be magam ország-világ előtt, de lehet valaki kap annyi pénzt ezért a szereplésért, hogy ne haljon éhen. És ha eközött és az éhhalál között kell választania, akkor inkább bevállalja a hülyét..
febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

7. Prokopp Dóra volt. Később a Filmmúzeum nevű csatorna vezérigazgatója volt.

Nem látok bele ebbe a világba, de Erdélyi Mónika hihetően érvelt saját műsoráról. Civilek nem tudnak rendezői utasítások szerint hihetően szerepelni. Ők alapból ilyenek. Nagyon egyszerű, minimális instrukció meg elmegy.

Én úgy gondolom, hogy ha valaki ismeri Shakespeare drámáját, akkor nem fogja hihetően mondani, hogy Júlia szerelme Robogó volt, vagy hogy Magyarország északi szomszédja Egyiptom.

febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Én a képernyőről is látom hogy játsszák magukat, kamuznak.

Érzékeny vagyok a testbeszédre.

febr. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!