Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyakori kérdések...

Szerintetek a gyakori kérdéseken lévő nagyszájú, primitív trollok a valóságban milyenek?

Figyelt kérdés

#Ki ha én nem?
2021. nov. 6. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Általában azok hőzöngenek itt a legjobban, akiket teljesen elnyom a társadalom és itt legalább ők bánhatnak meg másokat, ők lehetnek a kemények teljes névtelenség mögé bújva.
2021. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Én egy kedves öregember vagyok.Ha jönnek hozzám egyetemista fiúk vagy ritkábban lányok,meg cukorkával is megkínálom őket.Józsi bácsi64F
2021. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is trollkodom, de a valós életben regényíró vagyok. Én úgy gondolom, nem rossz dolog ez. Mindenki olyan komoly... És azt meg úgysem hiszem, hogy csak én egydül fekszek a röhögéstől. 😀
2021. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "egyformák" a való életben. Van, amelyik csendes, alamuszi módon gyökér, meg van, aki nyíltan cseszeget másokat a valóságban is.
2021. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez most már nehéz kérdés, mert úgy gondolom, hogy megjelentek már a fizetett trollok és a bérkommentelők. Különösen egyes témákban. Ezért nehéz erre válaszoni.
2021. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Itt gyakorin mindig azok vannak akiknek az élet nem adta ki...

Lehet van olyan troll aki egy agresszor az életbe, de lehet van olyan aki visszahúzódó...

2021. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5, osztom a véleményed. én már alig kommentelek, legtöbbször ami választ írok, küldés helyett törlöm.
2021. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

5

Ilyen lehetőség van?:OO

2021. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Megint másak a vicces trollok, meg megint mások azok akik beszólogatnak a másiknak, teljesen hazavágják az egyén önbecsülését vagy tényleg csak arra mennek, hogy a másikat megalázzák, bosszantsák. Én is látok itt olyan trollokat, akik igazából vicceskednek csak és arra mennek, hogy feldobják pár ember napját. Vannak viszont olyanok is, akik tényleg csak szólogatnak, sértő privátokat írogatnak a többieknek. Az ilyenek azok a tipikus kisemberek, akiknek semmi örömük az életben és csak itt tudnak valakik lenni.

Gondolom a kérdés is ezekre irányult a negatív jelzőket figyelembe véve és nem azokra akik tényleg néha írnak egy-egy poénos választ ezzel akár több 100 embert is megmosolyogtatva :)

Azok külön kategóriát képviselnek és nem is igazan nevezném őket trolloknak, mert többet segítnenek, mint amennyit ártanak.

2021. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyi tapasztalatból kiindulva ugyanilyenek. Vagy pedig az, akit legjobban csesztetnek a való életben.
2021. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!