Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen primitívek a...

Miért ilyen primitívek a fiatalok?

Figyelt kérdés

Semmi mással nem foglalkoznak a legtöbben, csak a bulizással, pletykálással, nincs egy hobbijuk sem..

Azt vettem észre, hogy külföldön ez ritkább, nem csak a szociális életükkel foglalkoznak.

Én futok csak bele ilyen élettelenekbe, vagy más is ezt tapasztalja?


febr. 26. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Kezdődik...
febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
ugye elvtárs te is észrevetted? bezzeg a mi időnkben ilyen nem vót!
febr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

18 vagyok, csak egyszerűen kiakaszt a sok világtalan.

Az égvilágon semmihez nem értenek, nem lehet velük semmiről beszélgetni, csak az tud téma lenni, hogy ki-kivel jött össze/veszett össze.

Nem vagyok a szórakozás ellenére, néha én is eljárok haverokkal, de nem ez teszi ki az egész életemet

febr. 26. 00:28
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
beszélgessünk a kvantumfizikáról, biztos nagyon okos vagy ezek szerint
febr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyébként tökre foglalkoztatott a kvantummechanika egy időben, szóval beszélgethetünk róla:)
febr. 26. 00:42
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
akkor magyarázd el nekem mi is a kvantummechanika pontosan mert én egy primitív élettelen fiatal vagyok a te szavaiddal élve
febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez egy elb@szott világ és megérettünk a pusztulásra. De addig is élvezd ki amíg lehet. :)
febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
11%

Nagyon sok ismerősöm sportol, vagy videojátékon jatszik az a hobbija!

A pletyka egy normális dolog csak van aki ezt túlzásba viszi!

Buli a sex után a világ legjobb dolgai között van és addig kel élvezni míg nem érjük el a 30at és be csaladosolunk akkor majd lehet komolykodni! Nyilván az ivaszatot sem szabad túlzásba vinni minden héten satu részegen az kicsit túlzás!

febr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, a korosztályodra azért inkább ez jellemző, mert ez a NORMÁLIS!

Biztos mindenkinek van hobbija, csak te nem tudsz róla.


Primitív az te vagy, mert azt hiszed, hogy te valami Isten vagy, hogy olyan különleges lennél, mert te nem bulizol és nem olyan vagy, mint ők. Ebben a korban kezd minden kialakulni.

febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Minden korosztályban jelen van egy szellemileg, fizikailag igénytelen réteg, - nem korrekt, hogy kiszemelsz magadnak egy embercsoportot és gyűlöletet kezdesz el szítani nyilvánosan az irányukba!
febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!