Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem korai még a 20 fok február...

Nem korai még a 20 fok februárban? Májusban kéne ilyen időnek lennie

Figyelt kérdés

febr. 27. 15:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%

Nem, nem korai.

Másrészt ha szeritned az, mit tudsz tenni ellene?

febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Szinte minden évben van ilyen.
febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%

Folyamatosan dőlnek meg a melegrekordok a napokban. Persze, hogy korai. Gimis koromban, pedig még csak nemrég múltam 30 ilyenkor a tököm lefagyott a másfél méteres hóban.

Én a nyártól rettegek előre.

febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

Nemcsak korai, de rettentő megterhelő is mindenre és mindenkire nézve.

3# a nyártól én is, de nagyon. Már tavaly is alig éltem, pedig néha klímás helyen lehettem.

febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
21%
Figyu , 2012 óta káosz van Európában, de csak itt melegszik állandóan sehol mashol nincs ez a tavasz nyár váltakozasa . Lokalis nem globális . A bre kivan hogy verőfény tűz mindig a nap, férgek mindenhol , este piros felhők 4 hete nincs fagy . Majd lesz hideg virágzáskor , a fáim dísznek vannak . Májusban a semmiből 30 fok aztán honapokig afelett , oktober végéig .
febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%
#4 ne is mondd! Én klíma nélkül fetrengtem a 30 fokos éjszakában. Kínomban már a falat tudtam volna ütni. Állt a levegő kint és bent is.
febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
2# Minden évben egyre később jön az ősz, tél nincs max 3 hét es egyre korábban berobban a tetves meleg, egyik napról a masikra 15 cfok diferenciával. Nem vagyok idős de az izületeim a vernyomas ugralas a fejgörcs kipusztít .
febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
De igen, ennek a hónapnak már köze sincs a télhez.
febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Az meg a másik hogy ha vihar van fél napig készülődik semmit sem hűt le mert 20 fokos eső esik vagy dörög fúj a forró szél órákig és elmegy . A sivatagban is lehül 5 fokra hajnalra , fos rohadt poshadt jellegtelen termések .
febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
De korai ezt nevezik globális felmelegedésnek. Én őszintén örülök neki mert egyedül élek egy családi házban... nyilván egyértelmű mire gondolok spórolás tekintetében, azonban jól tudom, hogy ez mekkora teher a társadalomnak és a bolygónknak...
febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!