Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan nyerhetném vissza az...

Hogyan nyerhetném vissza az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Elmúltam 20 éves és soha egyetlen fiú sem mondta még rám, hogy szép lennék, soha senki nem hívott még el sehova randira. Azt viszont észre szoktam venni társaságban, hogy 1-2 srác megnéz, de semmi flört, tehát az sem egyértelmű, hogy miért néznek. Ezek miatt a világ legrondább emberének érzem magam, aki nem kell senkinek és nullára esett az önbizalmam. Nagyon rossz ilyen kishitűen élni, ezért szeretném valahogy visszanyerni az önbizalmam, de nem tudom, hogy kellene.

Egy kis kiegészítés: Egyik nyáron diákmunka közben az egyik idősebb hölgy azt mondta, hogy milyen kis gyönyörű pofim van. Ettől az egyetlen mondattól két hétig a világ legszebb emberének éreztem magam, még akkor is, ha valahol mélyen tudtam, hogy az öreg néniknek kb mindenki szép. Szóval ilyen szinten van az önbizalmam.



febr. 27. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell aggódnod! Ahogy mondani szokták, mindennek lassan eljön az ideje. Én például a párommal 25 évesen ismerkedtem meg. Nekem sem voltak korábban kapcsolataim. Szóval emiatt ne aggódj!
febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigasztalást! Az viszont nagyon aggaszt, hogy az alacsony önbizalom miatt nem fogom felismerni, ha egyszer valaki ténylegesen akar majd tőlem valamit.
febr. 27. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Majd jönni fog az magától
febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, próbálj meg minél több embert megismerni
febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha nagyon soxor megficser meg sokat foglalkozik veled ,akkor biztos tenyleg akar vmit es tenyleg tetszel is neki.
febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem egy kicsit válogatós vagy annak ellenére, hogy nem volt senkid. Mivel nő vagy ezért egy középkategóriás csajért is sorban állnak a férfiak, csak ugye ezt észre venni nem divat.
febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kérlek Titeket, ne ajánlkozzatok privát üzenetben, mert ezzel a kérdéssel nem ez a célom!

#6 Nem tudom, mit jelent az olvasatodban az, hogy középkategóriás, de egy biztos, hogy értem soha senki nem állt még sorba. Senki.

febr. 28. 00:42
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül veled van baj. A korosztályod valami elbaszott álomvilágban él. Valami normális férfival ismerkedj kérlek.
febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Kalányos jól írta, a korosztályoddal van a baj.

De azért ne add fel, akad szem is a korpa közt! :)

febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Eléggé magamra ismertem a kérdésedben, konkrétan, mintha én írtam volna ki.

Valami tényleg nem klappol a korosztályukkal/korosztályunkban... de vannak még így is normálisak, lehet többen is, mint hinnénk. Csak sokszor ők a csendesebb réteg, és nem mindig könnyű megtalálni őket, vagy nekik minket.

Szóval tényleg ne add fel! És nem vagy válogatós, ha az lennél, nem ezeket írtad volna a kifejtésben. Addig is kitartást:)

márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!