Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennel ha nem lenne hol...

Mit tennel ha nem lenne hol laknod es csak egy orszagos varmegye berleted lenne?

Figyelt kérdés

Penz nelkul egy orszagos varmegye berlettel ami meg jo egy honapig, egy telefon sim kartya nelkul, es egy taska 1 valtoruhaval, par darab szukseglettel (fogkrem, fogkefe ilyesmik).

Kepzeld el, hogy nem tudsz segitseget kerni senkitol, sem penzt szoval ez nem opcio. Nincs hol laknod par napon belul menned kell. Mit tennel? Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Munkasszallo is kizarva mert oda sem lehet menni egybol, az sem biztos hogy felvesznek, es oda penz nelkul nem tudsz menni.

Koszonom a normalis valaszokat elore is! Huszoneves lany vagyok ha ez szamit.


febr. 28. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak hajléktalan szállók, ahol mosdani, fürödni lehet. Nem mind szutyok tanya.


Elmennék dolgozni, lehetőleg olyan helyre, ahol van munkás szállás.

febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék a kerületi családvédőhöz segítséget kérni. Munkád mindenképpen legyen. Munka lehetőség van.
febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Talalnek munkat boztosan pl mosogatas vagy takaritas?

Mosogato helyeken talan naponta is kifizetnek napkozben dolgoznek de amikor nem dolgozok hova menjek aludni? Es furdeni mosni?

Ameddig osszeszedek valami lakhatasra penzt

febr. 28. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerősöm, aki elment hajléktalan szállóra. Mivel normális ember, segített a szociális gondozóknak a munkában, őt is segítették.
febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki budapesti tud normalis hajlektalan szallot?
febr. 28. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Huszonéves lányként, bármilyen rossz, kihasználnám az "adottságaimat" ilyen esetben. Az utcán éhen halni rosszabb lenne.
febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külföldi munkát vállalnék, csak az első fizuig szar, én is hasonló helyzetben voltam és Ausztriában tudtam csak egyenesbe jönni.

2013-ban ugyanígy indult neki, még nyelvtudásom sem volt.

Ma már van egy kis lakásom Sopron mellett, egy viszonylag új de használtan vett autó, van bőven tartalékom is, és 0 hitel. Még mindig kijárok dolgozni itthon nem találtam jobb lehetőségeket.

febr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!