Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttam facebookon egy testi...

Láttam facebookon egy testi fogyatékos srác képeit,sok képen 5-6 lány ölelgeti táncolnak vele stb,többi lennt?

Figyelt kérdés
tudom hogy jószándékbol történt,de van különösebb értelme?illetve más férfiakkal mért nem lehet ezt megcsinálni?
febr. 28. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Próbáld észrevenni a helyzetben lévő lehetőségeket! Levágod az egyik lábad, és talán téged is ölelgetnek majd a lányok.
febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Engem is ölelgethetnének, anyámon kívül még 1 nő sem ölelt meg soha
febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Próbálnak neki egy fotónyi örömet szerezni. Egy egészséges férfit hogy lehetne egy fogyatékoshoz hasonlítani?

Vagy inkább lennél az, hogy egy percig ölelgessen pár csaj?

febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem csak egy fogyatékosnak jár ez az öröm,illetve hogy kerül egy mentálisan egészséges férfi egy mentálisan beteg sorsára?nők terén...mi oka lehet?sőt,még rosszabb sorsa van,neki nemakarnak örömet szerezni a nők
febr. 28. 23:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy jószándékból történt? A testi fogyatékosságnak is vannak különböző fajtái és súlyosságai. Én is testi fogyatékkal élő vagyok és ugyan nem úszok a nőkben de voltak szép élményeim amik többek voltak puszta képeken lévő öleléseknél.
febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 Nem értem, hogy a testi fogyatékosság hogy függ össze a mentális egészséggel?
febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én is testi fogyatékkal élő vagyok és ugyan nem úszok a nőkben de voltak szép élményeim amik többek voltak puszta képeken lévő öleléseknél.


nekem nem volt egy szép emlékem se nőkkel kapcsolatba,de biztos ezt érdemlem....

febr. 28. 23:55
 8/16 anonim ***** válasza:

"nekem nem volt egy szép emlékem se nőkkel kapcsolatba,de biztos ezt érdemlem.."

Nagy gondok vannak ha eleve így állsz hozzá. Én elhiszem, hogy nem piskóta az életed ahogy nekem sem, de ilyen hozzálással csak még inkább rontod az esélyeidet.

febr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én pedig már unom hogy állandóan jönnek hozzám a hölgyek fényképet csinálni selfiezni stb... és ilyen hülyeségekkel rabolják az értékes időmet mert egy komoly kigyúrt jóvágású intelligens influencer vagyok instán 170k követővel csak szólok
febr. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#7 es válaszodban legalább azt el dönthetnéd hogy most volt vagy nem volt jó élményed

#4es válaszodra meg annyi hogyha te is fogyatékkal élsz akkor miért írod hogy :

"nem csak egy fogyatékosnak jár ez az öröm"

Most akkor dönts már el hogy mit szeretnél

febr. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!