Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akiknek...

Vannak olyan emberek akiknek már régen nem szabadna élniük?!

Figyelt kérdés

Énnekem nekem is mondták oly sokan rengetegen.megkaptam ezt is többek között vagy közt.

Meghogy minek születtem meg.

Minek kellett két gyerek a szüleimnek.



febr. 28. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Sok szülő vág ilyeneket a saját gyerekük fejéhez.

Ezeket nem szabad mellre szívni.

A szülők se tankonyv szerint nevelnek.

febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem pont a szüleim a gyerek közösségekben elkezdve a bölcsődétől az iskolákig.
febr. 28. 22:36
 3/11 A kérdező kommentje:

Én már nem vagyok mai csirke de mindig érzékeltették én velem a kilencvenes években is, hogy nincs értelme az életemnek.

Egész kis pici gyerekként gyerekkoromban is.

Merthogy mivelhogy észreveszik már eléggé nagyon korán az emberben hogy egy beteg sérült fogyatékos nem normális meg mit tudok én bolond.

Az értelmesek bántják a hülyéket.

febr. 28. 22:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyedül talán a szüleim akik nem okoztak fájdalmat énnekem nekem számomra nem úgy mint mások a többi ember akikkel összehozott az élet a sors a karma az a cselekedetekkel van kapcsolatban összefüggésben.
febr. 28. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a "sértést" és nagyon hasonlókat is, mint a megbántam, hogy megszültelek vagy a "minek vagy" és társait fiatalabb koromban rengetegszer megkaptam a szüleimtől.


De szerintem, ha nem követtél el nagyon súlyos és beteg bűnt akkor nincs ilyen, hogy "régen nem szabadna élned". Igazából akkor sem, ha elkövettél csak ez már felveti a halálbüntetést ideológiáját, hogy valaki szerint az ilyenek ugyanúgy megérdemlik az életet és csak büntetést kell kapniuk valaki meg pont arra voksolna, hogy nem érdemli meg az életet sem.


Azt amúgy amikor ilyen sértéseket vágnak hozzád úgy a legjobb lereagálni, ha nem szólsz vissza, hanem egy értem, rendben, oké, keretében zárod velük a beszélgetést.

febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Az összes politikus, ügyvéd, bankár és újságíró, aki jelenleg a világon él.
febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem kevésszer sírva aludtam el amikor volt ez a délutáni csendes pihenő alvás.

Most el lehet gondolkodni azon milyen rossz volt az érintett egyénnek személynek.

febr. 28. 22:44
 8/11 A kérdező kommentje:
Kisgyerekkorra értem én.
febr. 28. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Ne agyalj az ilyen gonosz emberek megjegyzésein. A karma elintézi majd a sorsukat. Biztosan értékes ember vagy, ne törődj senkivel.
febr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Sőt! Meg se lett volna szabad születniük: gyilkosok, pedofilok, népirtó politikusok, stb.
márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!