Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy random gyorsétteremben...

Egy random gyorsétteremben láttam két amerikai katonát rajtuk volt az egyenruha us army és amerikai akcentussal beszéltek angolul rá kerestem ha nyilvános helyen vannak egyenruhában akkor küldetésen vannak😳 Van valami amit az agymosó híradóban meg ?

Figyelt kérdés
Nem adtak le?
márc. 1. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Képzeld, Magyarország nato tag, így előfordulnak közös hadgyakorlatok más tagállam katonáival is.
márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
igen és , mi abban a meglepő hogy egy náto tagálamban vannak amcsi katonák
márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
bár a 2. után lettek volna itt de nekünk a ruszki jutott
márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat azt nem tudtam azóta rendesen félek azt hittem csak akkor lehet ilyet látni ha baj van ezt jó tudni🤣
márc. 1. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, vannak kiküldetések, csereprogramok kapcsolattartás céljából. Pl. évente van olyan a rendőrségen, hogy 1 hónapra kimehet 1-2 magyar rendőr Horvátországba a tengerpartra, hogy a magyar turistákat segítse. Horvát rendőrökkel vannak párban és rendesen járőröznek.

De van egy Frontex elnevezésű dolog is.

Jó, ezek rendőröknek szólnak, de a katonáknál is vannak különböző kiküldetések. Pápánál állomásoznak amcsi katonák, gyakorlatozni is szoktak.

Nem kell megint belelátni minden összeesküvést abba, hogy itt vannak. Nagyon szűklátókörű gondolkodásra vall. Mint akinél beütött az M1 🙄

márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már elég régóta baj van, de félni nincs értelme.
márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szolovjov ***** válasza:
31%
Elhúzhatnának haza és az egész NATO terrorszervezetet feloszlatni.
márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem szűk a latokorom de az életemben soha nem láttam amerikai katonát főleg nem Magyarországon az m1 nem üthet be nem nézek tv-t


Az utolsónak - a neved alapján költözz Oroszországba vagy Kínába ott nincs NATO .. nálad beütött a híradó de szerintem nem csak az😂😂

márc. 6. 11:15
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

"Nem szűk a latokorom de az életemben soha nem láttam amerikai katonát főleg nem Magyarországon"


De, akkor szűk a látóköröd (akarom mondani, a "latokorod"). A válaszod további része is ezt tükrözi egyébként.


Az én kedvencem az volt, amikor lengyel furgonból kuksolt kifelé a néger katona a hajdúhadházi bázis felé vezető úton.

márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A fogalmakkal baj van valakinek a látóköre nem akkor szűk ha valamilyen dolgot meg nem látott hanem ha nem ismer elég dolgot nem hallott meg fontos dolgokról! Az meg hogy ékezet nélkül írtam nem tette érthetetlenné amit írtam de hat ezek vagytok magyar emberek
márc. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!