Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Marketplace- nyilvános találko...

Marketplace- nyilvános találkozás fura dolog?

Figyelt kérdés

Hirdetek marketplacen ruhákat. Ki vannak írva a pontos mèretek mindegyiknèl. Az utóbbi 1 hètben legalább 3 ember írt rám egy márkás dzsekivel kapcsolatban hogy próbálni akarná.

99% ban postázok. A maradèk 1% ban nyilvános helyen szoktam találkozni, idegeneket nem engedek be a házamba. Leírtam nekik hogy x helyre ki tudom vinni, ott felpróbálhatja. Ezt nagyon furának találták, okoskodtak.


Szerintem mondjuk nincs olyan hideg hogy ne tudnák felpróbálni mondjuk egy posta parkolóban, buszmegállóban, stb. Mièrt kellene ehhez a házamba beengedni őket?

A mèretek ki vannak írva, elèg èrdekes hogy nem tudják ez alapján eldönteni hogy jó lehet-e rájuk. (Valamelyik már a profilkèpèn is látszik hogy 3x nagyobb mèretet hord, csak elszakítaná a dzsekit próbakor. Ebbe mi a poèn?)


Mièrt akarnak ilyen erőszakosan bejönni hozzám?

Mièrt furcsa a nyilvános helyen való találkozás? Ennyire ritka dolog lenne?


Vásároltam már èn is szemèlyesen, ès azok az eladók is nyilvános helyre kèrtèk a talit, nem volt próbálgatás sem.


2023. okt. 31. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. A marketplace is tele van barmokkal, csalokkal, besurrano tolvajokkal, pont mint a jofogas. A face-en legalabb egy kicsit konnyebb kiszurni a nemkivanatos vevoket, es siman letiltani oket meg azelott hogy valaszolnal az uzenetukre.
2023. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A rejtett kicseidre pályáznak.
2023. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld inkább Vinteden eladni a dolgaidat, ott nincs ilyen gond.
2023. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
A parkolót én is furcsának találnám. Beengedni nem kell senkit, odamennek, kiviszed a ház elé a cuccot, felpróbálják, aztán ha jó, megveszik.
2023. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok. Több mindent hirdetek, egészen apró és egészen nagy tárgyakat is. Eljön, megnézi, ha tetszik kifizeti és elmegy. Annyi, hogy hiper pigmentált egyedekkel nem üzletelek, valamint ha valaki ír vagy felhív abból már sok mindent lelehet szűrni. Nem értik meg, hogy én meg postázni nem akarok.
2023. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno vettem személyes átvétellel is cuccokat, mindig igazodtam ahhoz, amit az eladó szeretett volna. Zömében az volt, hogy munkahelyről leszaladva adták át, akinek a lakásához mentem, lehozta (szóval nem mentem be a lakásba), néha volt olyan is, hogy úgymond külső helyszínen, beugrik mondjuk valahova vásárolni, oda menjek. Nekem ezekkel semmi gondom nem volt, és bőven voltak olyanok is, akik pl. 2-3 helyszínt is felkínáltak, mikor melyiken vannak.

Próbát nem vagy köteles biztosítani, szóval, ez extra jófejség, és egy kabát azért nem is olyan necces, mint mondjuk egy cipő vagy egy farmer, felvázolt méretek alapján bőven el lehet dönteni, hogy jó lesz-e vagy sem.

Szóval, nem te vagy a fura, hanem az okoskodó vevőjelöltjeid.

2023. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem hívok a lakásomhoz, be főleg, egyedül vagyok, hülyeség lenne. Jól megközelíthető helyek parkolóit ajánlom, a kocsiban bármi megpróbálható, cipőt is próbálnak minden további nélkül nemhogy kabátot. Volt olyan aki megkérdezte, hogy a fürdőruhát lehet-e próbálni, nem, nem is értettem hogy gondolja még ha lakásra hívnám is, hogy magára hagyom a lakásom bármelyik helyiségében vagy nem tudom hogy gondolta. Aki ezekhez nem tud alkalmazkodni annak ott a millió üzlet, drágább de lehet próbálni. Ha olcsón akar dolgokat akkor pedig vannak bizonyos keretek.
2023. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig házhoz hívom a vevőimet, nekem az a legegyszerűbb, nem kell mennem sehova, nem kell időhöz alkalmazkodnom, ha nagyon nem akar jönni és drága vagy nehezen eladható dologról van szó akkor rövid távon elviszem esetleg. Azt viszont túlzásnak érzem, hogy mikor a kotonokat hirdettem még azt is próbálni akarták, hát lakásba én sem szívesen engednék be ilyen alakokat ezért lépcsőházba szoktam beengedni őket ott egy asztalra le tudok pakolni és megnézhetik kényelmesen amit akarnak.
nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!