Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tinik miért fogyasszák...

A tinik miért fogyasszák jobban a hellt mint a monstert talán az olcsóbb és ezt szokták meg?

Figyelt kérdés
Én a monstert jobban szeretem több van benne nem fogy ki olyan hamar mint a hell.
márc. 4. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
A Monster szerintem sokkal édesebb és emelyítőbb. Rágógumi íze van..
márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A Monster sokkal drágább.
márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

"több van benne"


A nagy palackos ásványvízben annál is több van, és sokkal olcsóbb is.

márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én lassan 3 éve nem eszek cukrot, úgyhogy nálam az a szempont hogy a cukormentes energiaital is finom legyen. Nekem a hell zero nem ízlik, míg mondjuk Monsterban nagyon finom a hamiltonos, a görögdinnyés meg az uborkás is. És mind cukormentes. Hellt csak akkor iszok ha nincs más. Általában monstert veszek, ha nincs akkor redbullt, ha az sincs akkor hellt.
márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én párszor ittam csak Monstert és nekem mindegyik olyan volt, mint valami tömény édes hányás, plusz drága is. Úgyhogy inkább Hell párti vagyok.
márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a választ.
márc. 4. 17:22
 7/9 Szolovjov ***** válasza:
100%
Én már azt sem értem, egyáltalán minek kell bármelyiket inni. Energia az ételben van.
márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy az hogy drágább a Monster bár nagyobb, de jó lenne ha lehetne kapni kisebb kiszerelésben mert azzal jobban elvagyok. Ízben szerintem a legjobb még a Burn ami ízlik. A Hell nem jön be, az új AI ami esetleg jó.
márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én Inkàbb Monstert iszok
ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!