Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi az a hozzávaló amit ha...

Mi az a hozzávaló amit ha meglátok egy energiaitalon vagy bármilyen dobozos üdítőn tudhatom hogy azt inkbb ne fogyasszam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mindig is tudtam hogy nem egészséges az energaital, nem is fogyasztottam évekig, viszont az utóbbi időben egyre gyakrabban iszok koffeinmentes hell-t. Természetesen elolvastam az összetevői listát, de a nem túl tág tudásommal nem tudtam semmit felismerni ami egészségtelen lenne. ( [link] ) Régen mindig a taurinnal dobálózott mindenki hogy amiatt egészségtelen, viszont az ebbe nincs.


És még annyi lenne hogy attól hogy egy energiaital koffeinmentes kevésbé káros?


Köszönöm a vákaszokat előre is.



febr. 21. 22:59
 1/6 anonim válasza:
97%
Az energiaital alapvetöen nem káros. Az ostoba emberek teszik azzá, akik minden nap literszámra iszzák, majd meglepödnek ha rosszul lesznek töle.
febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
kerozin
febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Igazából egy egy aromás cukros víz, vitaminokkal.

A cukor pl olyan ami káros. Egy ilyenben 27 gramm cukor van. Tehát két teljes evőkanál. Na azt kellene elkerülni. Ha ezen kívül semmi mást nem eszel soha amiben cukor van akkor határértéken belüli. De még egy túrórudi vagy csoki, keksz-, müzli bármi és már az egészségtelen cukortartományban vagy

febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem olvasok,csak iszok.
febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: Ennek legalább dupláját eszem naponta és még le is fogytam. Nem hagytam el a cukrot diétám alatt, mert én nem hagyhattam el immunbetegség miatt. De orvossal egyeztetve anélkül sem volna baj a cukorfogyasztásom. Úgyhogy ez a kijelentés így butaság volt.
febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont nálam mostanában történik olyan, hogy 1 energiaitaltól is túlpörgök. Nem tudom az okát, de helyzettől és egyéntől is függ a hatása.
márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!