Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma láttam egy posztot amire...

Ma láttam egy posztot amire az volt írva hogy ha egy nő mérges öleld át mond neki hogy mennyire szereted és milyen szép ha ez nem működik vonulj vissza biztonságos távolságba és dobd meg csokival miért néztek minket szörnyetegnek? vagy minek

Figyelt kérdés
márc. 6. 17:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
mintha csak mi lehetnénk depressziósak de az hogy egy nőt ez nem zavar és nevet a poszton az felháborító
márc. 6. 17:19
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kissé zagyva, amit írsz. Konkrétan nem is értem. Ki nevet a poszton? Ki dobál csokival? Hány éves vagy te?
márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez inkább egy feleségére jellemző. Akkor őrültök meg igazán ha már gyerek van és asszonyok vagytok.
márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kommentelők, a kép alatt a posztra írták a csokit, a 2 válaszoló általánosító minta más és jobb lenne, mint egy nő
márc. 6. 17:35
 5/17 A kérdező kommentje:
1 válaszoló 25 éves vagyok
márc. 6. 17:36
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Ez olyan, mint a szőke nős viccek. Vagy nevetsz rajta, vagy magadra veszed.
márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem először tanulj meg fogalmazni 25 évesen, és utána próbálj meg ilyen kérdéseket megfejteni(^.^)
márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy poén akar lenni. Senki nem dobál valójában mérges nőket csokival.
márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Minket csokival, a pasikat baltával kell dobálni kérdező :)
márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak egy poé, amiben azért van némi igazság, önritika kell a megértéséhez, a legtöbb nő igen így működik.
márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!