Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az ír mentalitás?

Milyen az ír mentalitás?

Figyelt kérdés
Tényleg kötekedőek?

márc. 7. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem, a tobbseg jofej, segitokesz, es szeretnek dumalni egesz nap, legalabbis a munkatarsaim tobbsege ilyen.

Persze, mint mindenutt, van aki kotekedik vagy rossz napja van, de nem jellemzo.

márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem.
márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

voltam dublinban, elegge... valtozatos. Buliznak a fiatalok, drogrol ne beszeljunk, nagyobb aruhaz igaz nem dublinban de kozelben teherautoval feszitettek ki az a garazsajtot, 20 - 30 evesek "csovesek", melegitos naci kb mindenki es lehet latni az ilyen.. utcai "csereket" penzt meg hat tudod mit, ablakbol spar mellett. Masik oldal az kulturaltabb boltok, kavezok, teazok, de szerintem a legnormalisabb resze az az egyetem kornyeke ugy tenyleg (Trinity). Ami eleg szomoru. Este mindig isznak kb es a kocsma tele.


A megyek szepek es nyugodtak viszont, csak kioregedtek az emberek.

márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ott sem egyformák az emberek, de nekem határozottan pozitív tapasztalatom van velük. A legtöbb nem az a 0-24-ben vigyorgó ember, de az átlag nem is keserű,flegma, vagy búvalbélelt. Nem az a összevissza igérgető, aztán hátat fordító emberek. Nem ígér semmit, hanem cselekszik. Kedvesek, de nem mézesmázosan. Nem az a sokat beszélő egyének, de azért lehet velük beszélgetni, viccelődni. Elég közvetlennek, segítőkészek, de ugyanakkor van elég sokban felsőrendőség, bár nem olyan szinten mint sok angolban, vagy amerikaiba, esetleg németben.

Szeretnek esetenként iszogatni és nyáron az ilyen kávézó szerűségekben, akár két-három külön asztalnál ülő házaspár, társaság elkezd egy asztalhoz tömörülni, de nyilván ezek felszínes kapcsolatok, de aztán nagyot mosolyog, ha később összetalálkoztok. Egy biztos magánéletbe nehezen engednek be és nem divat egymás kibeszélése.

Idősebb emberek között nagyobb divat a feljelentés, marakodás, de ha egy nagyon kirivó köztük a másik 5 összefog ellene.

márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Általánoságban kedveség, jókedv jellemző rájuk. Tapasztalatom szerint megbízhatóak és segítőkeszek, legtöbbön látszik, hogy szereti az életet, közvetlennek, de nehezen engednek magukhoz igazán közel.

Képesek összefogni egy valaki megsegítésére, vagy beosztoni mikor, ki segít a segítségre kényszerült emberen.

Szeretnek szórakozni, iszogatni.

Az átlag ember sokkal türelmesebb, mint itthon, sokkal rugalmasabbak.

Szép tájak vannak.

márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igénytelenek kurvára de nagyon elfogadóak és segítőkészek
márc. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!