Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok?

Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

A fodrászom tegnap vagy tegnap előtt adott időpontot hétfőre. Ma tudtam meg, hogy a versenyemet átrakták hétfőre, de így fél óra van az időpontom és a verseny kezdete között, tehát esélyem sincsen odaérni a versenyre ha elmegyek, így nyilván le kell mondanom.

Na most a baj az, hogy ugye 2 nappal az időpont előtt szólok csak a fodrásznak, így sok esélye nincs új embert szereznie a helyemre=valószínűleg pénzt veszít.

Az ő helyébe mit csinálnátok? Mármint nyilván nem tudna vele mit csinálni, de mérgesek lennétek vagy kifizettetnétel duplán, stb?


Tudom, elég buta kérdés, de az előző fodrászom állandóan szidta azokat, akik utolsó pillanatban mondták le az időpontjukat, és én nem szeretnék pletyka tárgya lenni az új fodrászomnál. Főleg, hogy elég kicsi városban élek.


Ha rossz szándékú mondanivalód van csak, azt tartsd meg magadnak kérlek!


márc. 8. 19:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, le kell mondanom az időpontom* nem a versenyt.
márc. 8. 19:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kati! Bocsánat, de váratlanul attettek a versenyemet hétfőre, így nem tudok menni hozzád. Kérlek írd meg, hogy van e nálad ilyen "bánatpénz", vagy bármi, és szeretnék kérni egy új időpontot. Természetesen kifizetem a kiesett idődet, mert erről egyikünk sem tehet.


(ha jó fej, akkor csak ad egy új időpontot.)

márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ő is ember, megértheti, hogy közbejön valami. Ha nem gyakori dolog, hogy viszonylag későn szólsz nem lehet oka megsértődni
márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Tehát majdnem három napod van szólni neki.... Azonnal szóljál!
márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy miért nem szóltál neki eddig és miért hamarabb írsz ki kérdést gyakorira.

Milyen szint kell ehhez?

márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4 #5 Péntek este háromnegyed 8-kor nem szerettem volna zaklatni. Főleg nem nőnapon.
márc. 8. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, utána meg az lesz a bajod, hogy hétvége van, aztán hétfő korán reggel...nőlj fel. Egy sms még nem zaklatás.
márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szombaton is dolgozik, úgyhogy a holnapi nap nem probléma.

Abbahagyhatnánk a “veszekedést” és visszatérhetnénk a kérdésemhez? Mert ha nem, akkor tényleg nem is kérek inkább válaszokat. Köszönöm.

márc. 8. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
én megérteném,hogy valami hirtelen jött közbe,valami kiszámíthatatlan dolog. Ez az oké-kategória,amikor van rendes indok tisztességesen.Ha hallanám a telóban a hangodban az őszinteséget, akkor nem gyanakodnék. De azért a versenyeket nem szokták csakúgy ideoda pakolni.Általában már hetekkel előre tudni lehet az időpontját; szóval én ezt most nem értem,hogy csak most tudtad meg,hogy áttették.
márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Tudodmit? De. Lehet,hogy akkoris gyanakodnék,mert lehet,hogy csak jó színész vagy,és nem az volt,hogy pl találtál egy másik fodrászt,aki olcsóbban is megcsinálja.
márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!