Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Solo táncra járok és én...

Solo táncra járok és én vagyok az egyetlen férfi a tanfolyamon! Lányok,ti hogyan reagálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha látnátok,hogy egy férfi egyedüli férfiként jár egy nőkkel teli tánc tanfolyamra? Nem nyomulna vagy ilyesmi,de nyilván megpróbálna ismerkedni az ott lévőkkel,ha nem is szexuális értelemben. Nem lenne bunkó,se nyomulós,semmi ilyesmi. Hogyan reagálnátok? Kinéznétek?

2023. máj. 4. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem reagálnék sehogy, nem nézném ki
2023. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jó az

pasi vagyok

2023. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy időben küzdősportoltam és én voltam az egyetlen lány a csoportunkban - és az egyetlen, akit a kezdőknek odadobtak, mert én könnyebb vagyok és nem ütök olyan erőset :D Kösz.
2023. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Mindenki máshogy gondolkozik, ha tényleg nem lennél nyomulós meg bunkó akkor szerintem senkit sem zavarna. Maradj tisztelettudó és bírni fognak!
2023. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna kicsit sem.Beszélgetnék veled ha odajönnél.
2023. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leszarnám.
2023. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!