Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ki mennék Ausztriába pár...

Ha ki mennék Ausztriába pár napra, találnék szobalány munkát? 25l

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ki megyek par napra es azon leszek hogy talaljak munkat.

Ki nezek egy varost, be mennek szallodakba, es megkerdeznem keresnek e esetleg szobalanyt.

Szerintetek jo otlet? Van eselyem? Abban a par napban vegig csak mennek, ameddig valaki azt mondana felvesz!


márc. 9. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem

Így működik.

Íme:

[link]

márc. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hátha összejön valami meló
márc. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Akkor elég sokat fogsz te menni, mert ez nem így működik, hogy bemész valahova minden előzetes megbeszélés nélkül és melóért könyörögsz.
márc. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezt elképzeltem: ülök az irodában, épp intézem a papírmunkát, amikor bekopog egy külföldi nő, hogy ő szobalány akar lenni itt most rögtön... Gondolkodás nélkül elküldeném, és utána azon gondolkodnék, vajon lopni akart-e, vagy csak bolond szegény. Bocs, de ez sehol sem így működik, ahogy te eltervezted.
márc. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ugyan más tapasztalatom van, van, ahol működik. Nekem működött.
márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Viszed az önéletrajzodat és a recepción keresed a housekeeping főnökét, úgy sikerülhet.
márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Itthonról keress munkát, mielőtt kimész. Simán találhatsz, de úgy nem, hogy kimész és akkor ott kilincselgetsz.
márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
#7 Kb. 8-10 évvel ezelőtt működött, ma már nagyon kevés helyen, és elég lutri, hogy ha valaki odamegy, akkor talál pont egy ilyen helyet.
márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Városban az szokott lenni, hogy te már ott laksz, és úgy keresel melót, legalábbis pár hónapra.



Online hirdetnek, aztán hívnak szenélyesen interjúra. És nem, nem lesz jó az, ha otthonról nézed, mert 1 napon belül kell megjelenni személyesen. Mert már van ott egy csomó, aki meg fog.


Ez az otthonról keresés max ilyen isten háta mögötti szállodákra igaz, ahol mindenki bentalkásos, és egyébként az eszébe nem jutna oda menni csak úgy, mert semmilyen más meló nincs a közelben.



Pár napig nem is éri meg neki a dolgozó, kb ennyi mire betanulsz, hogy mi hol van, mit hogyan szokás, meg kialakult a rutin.

márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

En itthon is csinaltam ezt, masnap mar dolgoztam. Nagyon erdekes felfogasa van azoknak akik azt mondjak ez nem igy mukodik, meg konyorogni megyek..

Megkerdezem keresnek a szobalanyt. Mi ebbe a konyorges?

márc. 9. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!