Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a kiút abból, ha nem tudok...

Mi a kiút abból, ha nem tudok haladni az életemmel, mert nem tudok túljutni valakin, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Nem tudom kiverni a fejemből, napjában többször is eszembe szokott jutni és tulajdonképpen csak álmodozom róla. Ez nem azt jelenti, hogy nem csinálok semmit, hanem azt, hogy érzem, hogy visszahúz, mert vágyom rá.

márc. 9. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért elérhetetlen számodra?
márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen sok embernek van, hogy valaki leköti az agyát szinte teljesen.


Nekem is van egy ilyen nő, hetente-kéthetente találkozok vele munka miatt, néha beszélgetünk apróbb személyesebb dolgokról is, de kapcsolatban él már vagy 5 éve és hamarosan gyereket is akarnak majd...


sajnos túl sokat agyalok rajta mert aranyos cuki vonzó, kicsit olyan cukin zizi néha, úgy érzem, hogy ő majd boldogan fog élni, én meg nem tudom.


Kicsit nehézkes elfelejteni...pláne h találkozunk is rendszeresen.


De szerintem neki feleannyira sem tetszem mint ő nekem, és szerintem egyáltalán nem gondol rám, sőt maximum csak egy kedves társaságnak tart ennyi.


általában ez elmúlik.,

márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most lehetetlennek tűnik, de az idő megoldja. Az élet csupa meglepetés és munka. Fog jönni veled szemben olyan, hogy nem érsz majd rá ezen agyalni, másra fogsz koncentrálni más köti majd le a figyelmed, ez lehet akár a munka, család, egy másik személy bárki. Örökké nem tudsz úgysem vágyakozni.
márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így végig gondolva talán az a legnagyobb probléma, hogy rajta kívül nem akarok mást. És ezt úgy írom, hogy kb 2 éves sztori. Hiába csinálok akármit, nem tudom elfelejteni. Normális dolog ez?
márc. 9. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb csak elfogadod ha ez ennyire lehetetlen, de az nem normális ha emiatt nem nyitsz más felé.
márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért elárulod, hogy miért nem lehet semmi?

Illetve, hogy ez egy egyoldalú dolog e?

márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok, volt szomszédom az egyébként.

Most próbálom elengedni a témát és magammal foglalkozom. Az idő majd elintézi:)

Én pl.sportolok, nagyon jól esik. Valamint én pl. nagyon szeretek a bőrömmel foglalkozni, az is kikapcsol.:) Hülyén hangzik, de így van.

Ha tényleg nincs esélye a dolognak, akkor az a legjobb amit tehetsz, hogy próbálod elengedni, magad miatt.

Sok sikert! :)

márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, el kell engedni, na de hogyan? A nap egy-egy pontján eszembe jut.

#6 Egyoldalú.

márc. 9. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:

ja idő...ez lehet 1 nap de lehet 5 év is...


Attól függ mennyire tudod lefoglalni magad, mennyi üres időd van

Ha csoda történne és mihamarabb találnál mást aki szintén tetszik és megismeritek egymást az lenne a leggyorsabb ami által túllépnél rajta.


De elképzelhető, hogy egyszer majd látni fogod őt mással együtt és akkor jön egy csalódás érzés és hamarabb túlesel...


amúgy hozzád közel álló személy?

márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek. Ennyi idő után egyfajta megváltás lenne, ha mással látnám. Ugyan borzasztóan fájna, de így le tudnám zárni magamban és elkezdődhetne a békés elengedés folyamata. Azóta tetszett már meg más, de vele közel sem volt ennyire átütő az érzés.

Nem áll hozzám közel, nem látom napi szinten, de ennek ellenére is többször eszembe jut.

márc. 9. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!