Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem tetszik a romás kinézet,...

Nekem tetszik a romás kinézet, sötét barna hajam van, arany karika fülbevalót hordok, néha kendőt, szeretem a mulatós zenét, sok roma barátom is van, szolizok, közép barna bőröm van, és úgy sminkelek mint egy roma lány!? Több lent.

Figyelt kérdés

Fenékig érő hajam volt, mivel már nagyon törött a vége anyám vágott belőle, és lett a fenékig érő hajamból mellem alá érő hajam. Szerintetek vesztettem így a ,,romaságomból" vagy nem? valahogy nem tudom de nagyon vonz az igényes romás kinézet, nem az igénytelen fajára gondolok itt.

Mamám egyébként roma de anyám magyar, apám félig roma.



márc. 4. 08:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg az a durva hogy simán megértem a roma dalszövegeket, ki tudom énekelni. Hmm..
márc. 4. 08:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Há mee roma vagy! Dikk....
márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Mutass képet és megmondjuk, nekem amúgy bejönnek a roma csajok.XD
márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg a roma fiúk.
márc. 4. 08:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl jó hozzá a helyesírásod. De mi is a kérdés?
márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az hogy olyan szép hosszú romás volt már a hajam és tökre szar hogy most már mell alá ér csak pár centivel. Roma csajoknak szokott mell alá érő haja lenni vagy mindenképpen derékig vagy fenékig érő haj kéne?
márc. 4. 09:02
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Ja persze töredezett a vége, ezt anno a nővérem is így adta elő aztán a seggig érő haja vállig se ért, később kiderült hogy nem magától töredezett hanem egy másik csaj "törte meg" a haja végét.:P
márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6# Miért ne lenne romás? Egyáltalán, szerintem nincs olyan, hogy romás haj. Roma lány is vágathatja a haját, főleg ha igényes. Meg én viszonylag sok roma lányt látok, de nagyon kis zömének van fenékig érő haja. A roma és a magyar is úgy van vele, hogy olyat hord, ami neki tetszik. Vagy ha valami megindokolja, akkor olyat, ami amiatt kell. Pl. megindokolhatja kemós kezelés, haj töredezés, stb.
márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem a kérdést.

Szereted a roma kultúrát. Származásilag is az vagy, tehát akkor te az identitásod szerint roma vagy.

Nekem is vannak roma felmenőim, de olyan fehér vagyok, mint Hófehérke, semmi romás nincs bennem, és magyarnak vallom magam.


Ez van, ki ilyen, ki olyan.

márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon vonz az igényes romás kinézet, nem az igénytelen fajára gondolok itt"


Milyen azaz igénytelen roma kinézet?

Csak mert nekem ezek a roma "népviseletek" eleve nem jönnek be, de ettől függetlenül is, nekem a cigány az cigány bárhogy öltözködik. 🤷

márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!