Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahol csakis...

Van olyan oldal, ahol csakis megmaradt visszavonhatatlan utazási foglalást lehet venni?

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan oldal, ami direkt erről szól. Jófogáson néztem, de ott többször is át akartak vágni… Nagyon drágák az apartmanok és sajnos nincs pénzem 3-4 éjszakára 200 ezret kiadni. Márpedig el akarom vinni a páromat egy nagyon hangulatos apartmanba. Nem, nem szállodába vagy wellnessbe, mert nem vágyunk ilyesmikre, csak kettesben szeretnénk lenni. Egyszerűen nem találok olyat ahol 3 éjszakára 100 ezerből el tudnánk lenni. Már az is eszembe jutott, hogy eladó ingatlanok közül kiválasztok egy normálisat és egy ilyen ajánlattal ráírok a hirdetőre, így legalább szinte semmi munkáért kapna pénzt amit le sem kell adóznia. Hogyan oldhatnám meg ezt?
márc. 9. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lesz egy olyan honlap, ami csak és kizárólag a biztosan bukó foglalásokkal kereskedik, másrészt, hülye lenne bárki is egy eladó ingatlanba beengedni valakit pár napra csak úgy.
márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# Hát pedig már csak ebben bízom.
márc. 9. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: Hát akkor a csajod csalódni fog.

Keress olcsóbb "kulcsos házat" kevésbé frekventált helyen

márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bookingon próbáltál már keresni? Ott el lehet jókat csípni. Mondjuk attól is függ, hogy hová akarod vinni? Orszűgon belül vagy valami különlegesebb helyre külföldön?
márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 es vagyok. Ez esetleg? [link]
márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De akár még Párizsba is elviheted, mondjuk ott hozzá kell zámolni némi repjegyet is. [link]
márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem csaj, hanem férfi, de ez most lényegtelen…

Mindenképp belföldön maradnánk, max 150-200 kilométert akarunk kocsikázni, vagy még annál is kevesebbet. Olyat nem akarok, ahol reggeli vagy bármi kaja van az árban és olyat sem ahol vannak egyáltalán rajtunk kívül. A frekventált helyhez ragaszkodnék, legutóbb pl itt voltunk:


[link]


Csak most egy kicsivel jobb kilátást szeretnénk.

márc. 10. 07:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Jófogáson találtam egy ennél is jobbat, egyelőre azon vagyok hogy átvegyem 40%-kal olcsóbban, csak a hirdető hirtelen eltűnt…
márc. 10. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!