Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mosolyognak rám a fiúk...

Miért mosolyognak rám a fiúk mindig?

Figyelt kérdés
Nem azért tettem föl ezt a kérdést mert dicsekedni akarok vele, csak már nem értem sokszor hogy mégis mi olyan vicces rajtam. Nyilván nem minden egyes fiú mosolyog de azért elég nagy százalékben. Úgy szokott történni az incidens hogy megyek az utcán jön egy fiú csapat össze néznek és flörtölve mosolyognak rám. Szegényekre már fa pofával nézek mert nem értem hogy mégis mi olyan vicces rajtam. Ilyenkor azt gondolom mindig hogy ki nevetnek.

márc. 13. 15:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Napi Disney hercegnő kérdés. "Jajj, azt mit jelent" "Jajj, miért néznek rám".

A figyelemért játszod a kis szende butuskát, hogy te nem is tudod egy fiú mit akarhat tőled, jajj. Valaki magyarázza el, valaki fogadja örökbe a kis hercegnőt.


Komolyan, már annyira fárasztó.

márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Őket más is látja rajtad kívül, vagy csak te?
márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

11-essel egyetértek.


13-14 éves kortól kezdve nagyon is érteni szokták a csinos nők, hogy a férfiak miért mosolyognak rájuk. És pontosan tudják, hogy ők egy kedves mosollyal mi mindent el tudnak érni a férfiaknál.

márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehet áll a lomposuk, azért..
márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te nem is csaj vagy, hanem pasi. Am meg flörtölve mosolyognak, de nem tudod mi olyan vicces rajtad...Mesélj még...
márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 nem hazudok. Lány vagyok.
márc. 13. 20:24
 17/19 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést mert szinte mindegyiknek tetszek??
márc. 14. 13:51
 18/19 anonim ***** válasza:
17# Igen.. Ahol te megjelensz, ott ész megáll, fasz feláll.. 😂😂😆 Vedd megtiszteltetésnek.
márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 most cinikusságból irod? Nem egyértelmű
márc. 14. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!