Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyekről ki szokták...

Munkahelyekről ki szokták utálni azokat az embereket akik mindig elvégzik a munkájukat tisztességesen de akik nem túl pozitív személyiségek, nem mosolyognak egész nap és nem tűnnek túl lelkesnek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor melyik üti melyiket? A munkavégzés fontosabb mint a pozitív attitűd vagy fordítva?
2020. máj. 4. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk, csak azért mert nem mosolyog, nem lelkes valaki nem utálják ki. Ha valaki nem mosolyog, nem lelkes és ráadásul bunkó is, na akkor már igen.
2020. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az #1-esnél.
2020. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1,2


Jó de nálatok mi számít bunkónak? Mert ez is azért elég eltérő közösségenként.

2020. máj. 4. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem az számít bunkónak, ha valaki velem bunkó. Amíg valaki nem tolja rám a munkáját, addig teljes mértékben tojok arra, hogy milyen színvonalasan csinálja. Egyszerűen nem érdekel, nem a főnöke vagyok.

Az sem érdekel, ha valaki nem mosolyog egész nap és nem lelkes. Az sem, ha mindig vidám. Ezek olyan dolgok, amik alapján nem tartok valakit bunkónak. Ha elküld melegebb éghajlatra vagy nem köszön, akkor tartom bunkónak.

2020. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki utál mindenkit
2020. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mosolygok bent annyit, nem is vagyok túl lelkes, de kifogástalanul elvegzem a munkám és nem utál senki, vagy csak nem tudok róla. :D
2020. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes megtalálni mindenben az aranyközéputat. Ez minden közösségre igaz amúgy, munkahelyre is. A dolgozók számítanak egymásra, ennek vannak úgymond követelményei, és érdemes is megtenni értük, amit elvárnak tőled, máskülönben kirekesztés lesz a vége. Jusson is, maradjon is, ha érted, mire gondolok.
2020. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, hogy igen, azonnal elkezdenek nyírni. De volt már olyan főnököm, nem is egy, aki rámparancsolt, hogy mosolyogjak, pedig csak egy irodai munka.

Aki az ellenkezőjét írja, megírhatná nekem privátban, hogy milyen cég, ahol nem kötelező a bájvigyor. Én már több mint 10 éve csak hulladék helyeken dolgozom.

2020. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog a társadalomban élni. Kik írják a szabályokat? Miért népszerűbbek egyesek miért népszerűtlenek mások...Jó lenne olyan erősnek lenni,hogy ezek ne érdekeljenek....ilyenekre ne pazaroljunk energiát, csak legyünk olyanok, amilyenek vagyunk és igen, csináljuk meg a feladatot. Szerintem nem kellene mosolyognod, csak k.va erősnek lenned ahhoz, hogy ne érdekeljenek az ilyen kérdések, hanem legyél olyan, amilyen vagy...
2021. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem például az számít bunkónak, aki sohasem köszön, és azt hiszi, hogy ő valaki, mindenki más meg aljas pondró. Nálunk van ilyen, úgy viselkedik, mintha ő lenne valaki, aztán közben még csak nem is főnök vagy csoportvezető. És nem is végzi jól a munkáját, csak nem rúgják ki, mert annyira emberhiány van, hogy még egy lustább dolgozó is jobban megéri, mint a semmilyen.
2021. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!