Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet hosszabítani egy...

Meg lehet hosszabítani egy lábujjat?

Figyelt kérdés

A nagylábujjam melletti ujjam sokkal rövidebb, mint mindenki másnak. Meg tudják úgy műteni, hogy rendesen 6 centis legyen kb, most olyan 3 cm, ami eléggé feltünő külömbség.


21 L



márc. 15. 14:53
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
Ahogy a péniszt. Én úgy hallottam, ugyanaz a metódus.
márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

úrjézusgyere, és ez mégis miért szükséges? nem fizet eleget az onlyfans a lábaidért, vagy mi?! súgok műtét után se fog, túlkínálat van a piacon... cserébe bevállalsz egy tök felesleges nagyműtétet, ráadásul lábon, hogy jó ideig rá se tudj állni... irigyelném az életedet, ha nem sajnálnálak. komolyan.

(amúgy nekem kifejezetten szép lábfejem van, és nincs hatcentis lábujjam... szerintem négy centi bőven elég, különben E.T.re fogsz hasonlítani.)

márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5 centi a nagylábujjam, megsem vagy e.t.
márc. 15. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
különbség
márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért probléma, Kérdező? Tuti jó az úgy, ahogyan eredetiben van.
márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nők b#zdmeg....
márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 5 centis a nagyujjad, akkor miért akarsz 6 centis második ujjat? A világ legidétlenebb lábformája, amikor a nagyujj nem a leghosszabb, hanem mellette a második ujj kandikál. Én röhögni szoktam, ha ilyet látok.
ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!