Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemista srác és dolgozó...

Egyetemista srác és dolgozó barátnő?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedek és ez a felállás (én vagyok a srác). Még 2 évem hátravan és emiatt nagyon alulrendelt szerepben érzem magam. Ti mit gondoltok?

márc. 16. 23:25
 1/3 A kérdező kommentje:
*alárendelt
márc. 16. 23:27
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ mihez kezdesz utána.


Engem pl világ életemben b**tattak a lányok (is) meg úgy mindenki a világon, hogy jajj tanulok, csúszok, elszórakozom az időmet, nem csinálok semmit, meg se szólaljak mert nem dolgozok, mamahotel, meg majd megtudom...... És ma mérnökinformatikus vagyok elég jó pézért és mindenkinek vissza jár a sok jóindulat, tehát direkt lenézem őket. Most én mondom a rokonoknak, hogy csak fogják be mert nekem diplomám van, drágább kocsim meg ilyenek...pont amiket nekem mondtak, csak fordult a kocka. Ezt csak azért mondom mert egy atom alárendelt szerepet fordítottam meg teljesen.

Volt egy olyan vonzata is, hogy amelyik lány addig észre sem vett az utána természetesen kitalálta, hogy szerelmes belém...xD Jajj ugyan már. De ők is vissza kapták tehát egy enyhén szólva nem túl finom szex után felajánlottam, hogy ha akarnak lehetnek az egyikek. Volt aki elfogadta, de a többség nem.

Még hogy a pénz nem boldogít.. Hát dehogy nem, mindent megold. Az egész megítélésed, konkrétan más ember leszel a többiek szemében, hirtelen fontos leszel. Annyira utálom az ilyeneket.


Tehát ha szeret a csajod akkor ezután is fog. Ha nem fölényeskedik veled akkor vigyázz rá. Ha piszkál emiatt akkor majd neked is fordulni fog a kocka és amikor majd 3x annyit fogsz keresni majd otthagyod.

márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha már most alárendelt szerepben érzed magad, úgy hogy még el sem kezdtétek, akkor ne. Nekem 2x is volt olyan kapcsolatom, ahol a fiú fősulira/egyetemre járt én pedig kezdőként dolgoztam, ebből nem voltak problémáink, de ehhez kellett az is, hogy őket ez ne frusztrálja.
márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!