Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Örültök...

Mit szóltok ehhez? Örültök neki?🚽💸💳

Figyelt kérdés
[link]

márc. 18. 14:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
62%
Tisztább nem lesz, csak lassúbb. Így is sorban állás van legtöbbször. Benne kellene legyen a vásárlásom árában. Olyan, mintha egy étteremben evés után még külön kellene fizetni a mosdóért.
márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
49%
Többen fognak az utcán pisilni és koszos kézzel enni. Szép kilátások.. És nem, a fizetős wc sem tisztább, mint az ingyenes. Szánalmas.
márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
24%

Attól, hogy fizetős lesz, még ugyanúgy összefoshatják igénytelen emberek. Ez nem fizetés függvénye.

Nem örülök neki. Az Árkádban vagy a Corvinban rá van írva a blokkra, hogy használható bizonyos üzletekben, levásárolható vagy ilyesmi. Hogy az egészet visszakapod, vagy csak valamennyit, nem tudom. Valószínűleg senki nem is veszi igénybe ezt a lehetőséget.

márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:
39. Én azt nem értem mi volt olyan sürgető ebben a döntésben, ha 24-25 évig működött a dolog úgy, hogy közben az emberek rendszeresen hagyták ott a pénzeiket! Kenyérre kell nekik, vagy jól esik sz*patni az embereket?
márc. 18. 16:15
 45/68 A kérdező kommentje:

"Az Árkádban vagy a Corvinban rá van írva a blokkra, hogy használható bizonyos üzletekben, levásárolható vagy ilyesmi. Hogy az egészet visszakapod, vagy csak valamennyit, nem tudom. Valószínűleg senki nem is veszi igénybe ezt a lehetőséget."


Mekiben blokkal mehetsz el pisilni, még ez is jobb ha benne van az árban a szolgáltatás, mintsem hogy külön még levámolják az embereket! Valaki tényleg csak egy kézmosásért megy oda vagy hogy a nagy melegben lehűtse az arcát!

márc. 18. 16:20
 46/68 Noren1989 ***** válasza:
70%

Ambivalens érzésekkel tölt el.


A.k.a leszarom.


Vidéken élek, évi 1x jàrok arra, akkor is kocsmàkban pislantok.

márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom mi a francért kell lepontozni, mi tapasztalatból mondunk. :D
márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
49%
A 200 még rendben, máshol 250 az alap. Ha ez kell a zembereknek, hogy megtanulják európai módon maguk után hagyni a WC-t, ám legyen.
márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
77%
#48 csak nem gondolod komolyan, hogy ettől majd tiszták lesznek a vécék? Akkor a Corvin plázában miért véres, fosos a női mosdó? Miért van a falra is vér kenve, a betét csomagolás nélkül a kukára hányva? Fizetünk érte. Komolyan úgy hiszed, a vécéért fizetés és az intelligencia egyenesen arányosak?
márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%
Eszem megáll 🤦😂
márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!