Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Örültök...

Mit szóltok ehhez? Örültök neki?🚽💸💳

Figyelt kérdés
[link]

márc. 18. 14:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
89%
Felháborít, hogy eleve otthagyok egy rakás pénzt és cserébe kezet sem moshatok egy evés előtt.
márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
77%
Ja cserébe tisztábbak lesznek, akkor örülök neki. Kb. havi egyszer járok oda, 200 forintba nem fogok belehalni, ha mosdóba kell mennem :D
márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

Ezt a szöveget figyeljétek! Minden a "MI ÉRDEKÜNKBEN" történik!


"A bevásárlóközpontot üzemeltető cég azt írta, hogy a látogatók 'komfortérzetének növelése érdekében' döntöttek a közösségi mosdók használati feltételeinek megváltoztatásáról. 'A mosdók funkcionális megújításának és a fizetős rendszer bevezetésének célja a magasabb szolgáltatási színvonal biztosítása és fenntartása', így a nyitvatartási időben ezentúl 'dedikált személyzet és ezáltal magasabb minőségű szolgáltatás lesz elérhető'."


Hát nem tudom! Az 1999-es nyitás óta ingyenes a wc, most meg hirtelen nem az!

Hát ökölbe szorul a kezem! 💥✊💥

márc. 18. 14:22
 4/68 A kérdező kommentje:
Az elektromos beléptetőrendszer kifejezetten "szimpatikus" orwell-i megoldásokra hajaz! ALDI-nál videóztak még ilyeneket külföldön!
márc. 18. 14:24
 5/68 anonim ***** válasza:
53%
Téged 200 forint ennyire földhöz ver?
márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
1. Elhiheted hogy én is sokszor csak egy kézmosásra ugrok be kaja előtt-után. 400 Ft meg egy kicsit sok két kézmosásért!
márc. 18. 14:27
 7/68 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mostantól hordasz magaddal kézfertőtlenítőt vagy törlőkendőt :D
márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
75%
Ha cserébe nem lesz okádék akkor nem zavar
márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
56%

Az szép.

Ezek szerint nem kell oda menni.

Eleve amikor ott vagy pénzt költesz de ez nem elég neki, telhetetlen.

Westend ki adja bérbe a helységeit nem olcsón, aztán már az a pénz sem elég neki, még több és több kell.

Hamaros majd az ott dolgozóknak is fizetniük kell ha dolgozni szeretnének.

márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 KmsRys ***** válasza:
51%

Én semmiképp nem tudok örülni annak, hogy az alapvető biológiai szükségleteimet, amikbe beleszólásom sincs, csak fizetés ellenében tudom elintézni, lényegtelen, hogy mennyi pénzért... 🤣🤣


Nálunk a vasútállomáson 50 forint a WC használat, a kisdolgomat mindig a susnyásban végzem el, alapvető szükségletért nem fogok fizetni!

márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!