Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire kell figyelni, ha az...

Mire kell figyelni, ha az ember albérletbe költözik?

Figyelt kérdés
Most készülök albérletbe készülni, számomra ez lesz az első alkalom hogy elköltözök itthonról. Szeretném azok javaslatait, tanácsát kérni akik már éltek vagy jelenleg is albérletben élnek, mire érdemes figyelni mondjuk egy albérleti szerződés megkötésekor?

márc. 18. 20:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9, a chatbot egy mesterséges intelligencia alapú csevegő szoftver.
márc. 18. 23:03
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

A szhat bot?

Nmtom h kell kimondani.

márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12 kimondani úgy kell, hogy csetbot.
márc. 18. 23:09
 14/21 anonim ***** válasza:
31%

Köszönöm tisztelt kérdező!

Szép álmokat.

márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Szívesen.


Jó éjszakát.

márc. 18. 23:24
 16/21 anonim ***** válasza:
64%
Főbérlővel ne lakj együtt. Én ezt tanultam meg. Lekorlátoz és saját magát felsőbbrendűnek állítja be. Azoktól is óvakodj, akik arra kérnek, hogy senkit ne fogadj az albérletben.
márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm 16-os a tanácsokat.
márc. 19. 10:03
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem chatbot, de valaki vicceskedve használja annak stílusát - most már szerintem a beszólogató miatt is. Illetve szerintem először tényleg onnan másolt.
márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10-es, akkor úgy mondom, egy chatbot által generált választ másolt ki az illető.
márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amúgy pro tipp: társasházban a LEGFELSŐ szintre.


Felettünk perpill egy idióta, kétgyerekes házaspár él. Ne tudd meg, milyen, mikor a hülye kölykük napi több órán át ugrál, rohangál, labdázik meg a f...om


Megőrülsz tőle - ha ma lenne kiadó lakás a legfelső szinten, két mp-en belül átköltöznék, mert ez a lakás, hiába szeretjük, lassan élhetetlen miattuk.

márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!