Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másoknak...

Miért van az, hogy másoknak minden sikerül, míg nekem semmi?

Figyelt kérdés

Már az iskolában se tartoztam a népszerű, kedvelt emberek közé, és így ezáltal mivel introvertált voltam, ki is voltam közösítve. Felnőttként sem volt nagyobb sikerem, a férfiak átvágtak, sose volt még egy jó munkám sem. De aki népszerű annak minden sikerül. Van egy ismerősöm, aki ilyen. Még a pasiját is megcsalta, aki az első szerelme, összejött utána 2 férfival, de végül az első szerelme vissza is fogadta, és össze is házasodtak. A pasinak ez idő alatt egy nője se volt, és a pasi tele is van pénzzel. Persze ennek a népszerű lánynak még végzettség nélkül is összejött egy irodai munka, míg én erre a helyre nem feleltem meg.

Míg velem mi van? Én meg mindenért csak szenvedhetek, az ilyen emberek meg élnek mint hal a vízben. Neki van egy csodás irodai munkája, ahol egész nap ülni kell, míg én meg csak szophatok egész életemben.


márc. 18. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Én úgy gondolom, h azért mert alapvetően azok az emberek jutnak ebben a világban előre, akik tudnak valamit nyújtani a másiknak amiből nekik is származik előnyük. És ezek az emberek lehetnek bármekkora parasztok, prolik akár bűnözők, de ha tudnak nyújtani valamit a másiknak (legyen ez pénz v bármi) akkor mindenki pozitívabban fog hozzájuk állni. Persze ez csak egy általános jelenség, vannak emberek akiket tényleg az érdekel h ki milyen ember is valójában, de ez szerintem a ritkábbik eset sajnos:(.


Abból meg amit leírtál, igazából sok információhoz nem jutottunk, az a nő akiről beszélsz hát több ok miatt is lehet sikeres, lehet h bszott gazdag lehet h csak szimplán nagyon jól néz ki, olyanok a kommunikációs képességei amik megfogják az embereket vagy igazából bármi.


És mellékesen megjegyzem azt (és ezért most el lehet engem küldeni mindenféle hímsovinisztának de engem nem érdekel mert tudom h nem vagyok az) de alapvetően a nőknek ilyen szempontból ebből is látszik hogy ma már jóval egyszerűbb életük van mint egy férfinek, mert bármikor elég szétnyitniuk a lábukat és már a toppon lesznek. (ezzel most nem azt mondom hogy akiről itt mesélsz az ugyanígy lett sikeres persze csak szintén egy objektív dolog)

márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olyan emberek, mint az a csaj is, ha esetleg nem is nézne ki jól. Jól tudnak manipulálni. Nagyon egyszerű a dolog, megnézed hogy csinálja és tanulsz tőle...
márc. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt sokan megkérdezik nap mint nap maguktól az emberek...vannak akiknek minden hamar összejön vannak akik évekig szívnak...és vannak akik életük végéig.
márc. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátaid, vagy barátnőid vannak esetleg?


Vagy egyedül vagy mindenre?


Van valaki akiben meg tudsz bízni? Van olyan akit közel tudsz engedni magadhoz?

márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kicsi dolgoknak is örülj, vedd észre azokat is.
márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!