Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért sz@rom össze magam új...

Miért sz@rom össze magam új embereknél?

Figyelt kérdés
Mikor új emberrel kell kommunikálni munkahelyen vagy társaságban, mindig bemerevedek, gondolkodom, hogy fogalmazzak, a legjobb formámat akarom hozni.
márc. 20. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetes az hogy idegen környezetben kicsit visszább vesz magábol az ember.


Olyankor jobb is ha inkább átengeded a másiknak az "irányítást". Én amikor bekerulok új helyekre hagyom azt hogy az legyen a téma, amiről ők nyitnak, valójánan csak abba kapcsolódok bele, vagy kérdezek erről arról(ha màr tudok kerdezni mert fel vannak már tájolva kicsit), és hagyom hogy megnyíljanak.


Mimdenki szeret magáról beszélni, arról ő higyan éli meg a munkáját, a főnököt, azt hogy sz.r a nyomtató, vagy bármi.

Az elején jórformán csak figyelni kell és bekapcsolódni és Róluk legyen inkább szó, ne rólad. Nem kell magadról meg az életedről beszámolni, megfelelési kényszeresnek lenni, ha kérdeznek rólad, vmi általános közhelyet mondasz es ennyi.

márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval róluk legyél érdeklődő, kedves. Ez bejön mindenkinek.
márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bekerültem a munkahelyemre pár hónapig egy kukkot nem szóltam, csak ha kérdeztek. Mostanra pedig már az egyik legnagyobb "Humor Heroldnak" tartanak a munkahelyen. 😄 Ez ilyen, ha megismered a többieket, feloldódnak a gátlásaid. Persze ha olyan a közeg...
márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!