Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó ez az új kutyabarát-g...

Miért jó ez az új kutyabarát-gyerekgyűlölet kultusz?

Figyelt kérdés

Egyre több a kutyabarát, gyerekmentes szálloda, étterem.

És már egyre több helyen olvasom, hogy lakásokat is úgy adnak ki, hogy állatbarát, de gyerekmentes. Az egyiket felhívtam kíváncsiságból, azt mondta a bérbeadó, hogy a társasház házirendje nem teszi lehetővé, hogy gyerek is legyen a házban. De a kutya az nem gond. Társasház hozhat egyáltalán ilyen rendeletet a házirendben? Végtére is egy gyereknek több létjogosultsága van egy lakásban, mint egy kutyának.



márc. 21. 12:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
83%
Arra jó, hogy akit idegesítenek a gyerekek, azoknak is legyen hova menniük. Nem tudom, ez téged mit zavar.
márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
16%
Ez már egy amúgy is elb@szott/eltorzult világ. Van akinek nem lehet vagy nem akar gyereket ez legyen az ő dolga. De még az sem zavar, ha a kutyáját tekinti a gyerekének, amíg nem ugrál össze.
márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
85%

"Egyre több a kutyabarát, gyerekmentes szálloda, étterem."


Én ezt nem tapasztalom. Az országban van kb 15-20 gyerekmentes szálloda.

márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Miért, akit zavar a gyerekek hangoskodása, azt a kutya ugatás/vonyítás nem zavarja?
márc. 21. 12:48
 5/69 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, az én felső szomszédom egy fiatal pár. Gyerek előtt volt kutya, akivel annyit foglalkoztak csaj, hogy napi 5-10 percre levitték levegőzni, azt jész. Aztán, mi, alsó szomszéd, hallgattuk, ahogy a kutya odafent rodeózik. Tavaly júliusban megszületett a gyerekük. Most azt hallgatjuk, hogy este 8-10 között, bizonyos időközönként pattogtatják minden este a labdát. Odáig jutottam, hogy eddig bírtam. Ma este felmegyek hozzájuk, és szólok nekik, újra. Mikor nem volt gyerek, a kutya is ugyanezt csinálta, hogy este 8-11 között a padlószőnyeg nélküli padlón kemény golyót gurigatott, és volt, hogy az koppant is jó nagyot.


Komolyan, az ilyen antiszocikat kéne egy lépcsőházba tenni.


Egyébként pedig minden igényt ki kell elégíteni, ha valamit jól szeretnénk működtetni.

márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
79%
Azért ilyen furák és szokatlanok a kérdések mert ezeket is intelligencia kreálja naponta.
márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
88%
4# Így van, engem a kutyaugatás baromira nem zavar. Pedig nem vagyok kutyamániás, nincs kutyám és nem is akarok, de teljesen más a frekvenciája a kutyaugatásnak meg a gyerekvisításnak, utóbbi rohadt idegesítő.
márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
17%

Megértelek Kérdező nekem is felfordul a gyomorom attók, hogy egy állat többet ér mint egy ember vagy egy csecsemő, utóbbit nem akarom ráerőltetni senkire, de baszki egy állat mégiscsak egy egy állat, van fontossági sorrend. Sok a frusztrált ember aki inkább egy állattal otthon döglik meg egy sarokban mintsem ha kicsit is de nyitott legyen az emberek felé. A közösségi média tele van a kutyusokat, cicájukat meg tudja a bánat imádó emberekkel akik teljesen kikelnek magukból ha nem a kis kedvencük vagy az állatok mindenek felett állnak.

Főképpen az állatokhoz párosító emberi érzelmekkel vannak bajok, hogy vannak olyanok akik már családtagnak tekintenek egy állatot és felruházzák emberi szükségletekkel vagy érzelmekkel. Nézz körbe mi megy az állatok téma topikban! Nagyrészt arról szól, hogy melyik kutyaeledellel tömjék őket vagy hogy milyen kabátot rakjanak rájuk :D Valójában nem az állatoknak hanem az embereknek van szüksége erre fejben. Én még nem vagyok része a mai túlérzékenyített világnak. Voltak állataink, macska és kutya is. A kutyának volt kutyaháza kint az udvaron, a macska meg bemehetett a műhelybe aludni éjszakára. Mind kettőjüknek volt tányérja és abba raktuk az étel maradékot, tejet. Persze vettünk nekik tápot is de sosem kényeskedtünk ennyire.

márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
75%

#8

Ja hát az embereknek is jó volt a barlang régen, akkor add el a házad aztán élj a hegyekben, nem értem, miért ragaszkodsz ehhez a túlérzékenyített világhoz. :))

márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
22%

9.


Én sem értem miért kell SZÁNDÉKOSAN mellé beszélni és úgy beadni valami hasonlatot mintha köze lenne a mondanivalómhoz.

márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!