Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolkodok ezen?

Miért gondolkodok ezen?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10-15 évben minden ismerősöm külföldre költözött, megházasodott, lett 2-3 gyereke. Én meg ugyanott tartok azóta is, csak az élet élvezete érdekel, bulik, fesztiválok, utazások. Anyagilag nagyot gyarapodtam, de ez az egyetlen lényeges dolog, ami történt velem. És mikor látom ezeket az ismerőseimet, akkor mindig ezen szoktam gondolkodni. Furcsa, mert amúgy meg egyáltalán nem akarok olyan életet, sem gyereket sem semmit, boldog vagyok így ahogy élek.
márc. 24. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én olyan vagyok, mint te. Ne irigyeld őket. Én egy olyan házasságot, gyerekes családot nem látok a környezetemben, akit irigyelnék. Persze van pár boldog pillanata a dolognak, random “anya szeretlek” odabújás a kanapén stb, de összességében annyi szívás a gyereknevelés és a házasság is, hogy szerintem nagyon is érezd szerencsésnek magad a szabad életeddel.


Hidd el, ők is szoktak arra gondolni, hogy vajon mi lenne, ha inkább a te életedet élnék.

márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem irigylem őket, pont ez az, hogy a hideg futkos rajtam, ha arra gondolok, hogy gyerekes életet éljek például.
márc. 24. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Ők meg valószínűleg téged irigyelnek, mindenki arra vágyik ami nincs neki.

Nem vagy elkésve semmivel sem.

márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért agyalsz ezen, mert ahogy a 3-as írja, valamilyen szinten vágysz is arra, amid nincs, meg azért a szaporodási ösztön benned is dolgozik, csak a tudatoddal felülírod.
márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 52 éves fasziként még mindig bulizós, autókázós, laza fiatal életet élek és nem hiányzik sem a gyerek sem a házasság. Komolyabb, tartósabb kapcsolataim voltak is, most is van, de nem élünk együtt, csak heti pár tali. És ugyanúgy haverozok, szórakozom, stb. És nekem ez így jó.
márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sokszor megkapom...hogy neked a legjobb....se gyerek se család, se hitel...


Én meg mondom, h senki nem kötelezett titeket se a gyerekre se családra se hitelre...


Nekem annyi csak a probléma az életemben ilyen szinten, hogy nincs kivel mennem...senki nincs akivel mehetnék. A többieket lesz...rom.

márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az életcélod? Mit gondolsz, mit fogsz érezni 70-80 évesen, milyen élettel volnál elégedett? Nem biztos, hogy ez gyerek, stb. De akkor mégis mi?
márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az életcélom az, hogy az életemet megtöltsem tartalommal, élményekkel, egyszóval éljek. Anyagilag megszereztem mindent, amire szükségem van. Bejártam a világot. Jelenleg elégedett vagyok mindezzel, nem gondolom, hogy 70 éves koromra ez változna.
márc. 24. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Akiket lattam ciganyokat kint kulfoldon 3 fajta volt az egyik a bukott a masik amik felvettek nagyjabol az en normaimat azok kint maradtak es a rablok. 10-7 bukott volt. 10-1 rablo ,de en csak ennyi rablot lattam. A tobbinek meg volt mindene ,mert orbanek regen segitettek azokat , azok utan erkezoket csak kihasznaltatok. Azok a zsidok amik meseltek , hogy kint milyen azok hazudtak csak azokat lehetett komolyan venni amik 2 mondtatot mondtak az az semmit, mert nem voltak kint.
márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg a te életedet irigylem.
márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!