Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 35 évesen gáz belekezdeni...

35 évesen gáz belekezdeni valami teljesen újat tanulni? Gáznak kellene éreznem magam mert amatőr vagyok?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok és már egy ideje érdekel a videózás, de mindig elhesegettem a gondolatát. Semmit nem tudok a kamerákról, az egész videózásról. Aztán gondoltam egyet (mondván csak egyszer élünk és ígyis úgyis telik az idő akkor meg miért ne vágnék bele? nincs mit veszteni) és vettem egy kamerát, és elkezdtem vlogolni tiktokon (soha de soha nem csináltam ilyet, teljesen komfort zónámon kívül van az ilyesmi és nem, nem a likeokért csinálom vagy azért hogy több követőm legyen, hanem mert már nem is emlékszem mikor volt olyan az életemben amit csak magamért csinálok és ami csak rólam szól és amit úgy csinálok ahogy csakis én akarom és másnak nincs beleszólása) és pár ismerősöm látta a videóimat tiktokon és kérdezték hogy ez most mi? meg mi a célom ezzel? volt olyan aki csak röhögős fejet küldött (erre nem is tudtam, hogy mit reagáljak, nem tudtam hova tenni). Tényleg ennyire gáz ha valaki ilyet csinál? Vagy ha vannak álmai? Vagy ez ilyen szégyenletes dolog manapság? És mi van akkor ha valaki nagyot álmodik?Vagy ez ciki? Tudom nagyon jól, az a legfontosabb és legerősebb amit én gondolok magamról és amit én mondogatok magamnak ezzel kapcsolatban (meg hát amúgy is..ki mondhatja meg az életben nekünk, hogy mit érhetünk el és mit nem?) de az ilyesmit akkor se tudom hova tenni és nem tudom hogy az ilyen emberekhez hogy viszonyuljak.

márc. 26. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki, ha valaki 35 évesen azzal foglalkozik, hogy neki fontos dolog "gáz"-e más szerint. Meg hogy ezt a szót használja.
márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ciki. Az, hogy olyasmit csinálsz, amit szeretsz is csinálni, az annak a jele, hogy elkezdtél törődni magadról. A pszichológusok is ezt tanácsolják.

Van, aki nyugdíjas korában kezd valami újat tanulni, mert van ideje. Láttam már valaha idős néniket, bácsikat is vlogolni. :) Ez normális. Pláne, úgy, ha nem gyártasz destruktív tartalmakat, azaz nem káros tartalmakat csinálsz, úgy meg pláne nem gáz.


De egy jó tanács: én már évek óta nézek Youtube videósokat, (igaz, nem Tiktok) Én azt látom, (még nézőként is) hogy sok a rosszindulatú, nem csak kommentelők között. Készülj fel lelkileg, hogy ne viseljenek meg a szemét kommentelők, mert valahogy ez ezzel is jár ez az egész. Előbb utóbb úgyis lesz, akinek tetszik amit csinálsz, az sem marad el!

márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kitana. ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, csináljad.
márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kereskedelmi és egészségügyi végzettségem is van, tavaly pedig (30 évesen) jelentkeztem jogi egyetemre :D

Szóval széles spektrumon mozog az érdeklődési köröm.

Ha valami érdekel, sosem késő elkezdeni tanulni!

márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz
márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma már az a jó, ha könnyen vált és tanul az ember új dolgot. Tehát nem gond.
márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, én pont ennyi idősként 2 plusz fél szakma után még tervezek majd újabbat. :-) Pedig így is kettő között dolgozok és az utóbbit nem teljesen aknáztam ki, de van affinitásom tovább.
márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!