Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatom meg ezt a...

Hogyan oldhatom meg ezt a helyzetet,hogy ne induljon ki egy ménnagyobb cirkusz?

Figyelt kérdés
Az exem, teljesen megbolondult. Amiután megütött,nagyon rosszul bánt velem képes mindenki szemébe hazudni,hogy csak én voltam a hibás! Már a város,tele van a csomó hazugságaival és nem tudom mit tegyek. Édesanyám szeretett vele beszélni szépen,míg az exem letámadta és elkezdte mostmár édesanyámat is ocsmárolni. Édesanyám egy híres tanítónő,nem szeretném ha bemucskolná valaki (pláne nem egy ilyen aljas ember) a hírnevét . Arra gondoltam,hogy kimegyek és beszélek vele meg a szüleivel. Mivel minket letiltott de rettenes dolgokat mondd a családról ami 100%ban nem igaz!! Nem érzek iránta semmit,csak a szüleim gyalázást akarom megmenteni. Ma elmentem hozzájuk, de senkit sem találtam otthon így a holnapi napot erre szentelném. Kérlek írjátok le a véleményeiteket,sürgősen!!

márc. 26. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hogy mi van a cirkuszi ménekkel? És mitől akarod megmenteni a szüleid gyalázását? Jó lenne, ha leírnád még egyszer ezt az egészet, mondjuk magyarul.
márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem kár, hogy téged nem édesanyád tanított.
márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Se a helyesírás, se a fogalmazás, se a stilisztika...😅
márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a nyelvet nem ismeri fel a google translate.
márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mégnagyobb cirkuszt szerettem volna írni. Nagyon stresszes a helyzet, szerintem a szöveg többi része elég érthető de leírom mégegyszer. Van egy exem,aki a napokban teljesen megbolondult. Amiután szakítottunk minden rosszat mondott rólam, és rengeteg hazugságot. Édesanyám a napokban írt neki egy szép üzenetet,amiben arra kéri őt ,hogy fejezze be a csúnya dolgok össze-vissza hordását rólam. Most pedig a szüleimről hazudozik mindenkinek és csúnya dolgokat állít! Ezért szerettem volna kimenni hozzájuk és leülni beszélni vele és a szüleivel,hogy ez már nagyon elvan fajulva és ha rolam mondd is csúnya dolgot, a szüleimről ne tegye,mert mindig mellette voltak a szüleim ha baj volt és segítették őt!! Kérlek ségitsetek..
márc. 27. 06:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból kiindulva úgy gondolom, hogy egy kisebb településen éltek, ahol mindenki ismer mindenkit. Én úgy gondolom, hogy ne foglalkozz vele, aki közelebbről ismer benneteket, az tudja, hogy nem igaz, amit rólatok terjeszt, a többiek véleménye meg nem számít. Nem érdemes erre időt és energiát pazarolni.
márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osztom a 6-os véleményét.
márc. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!