Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyáva az az ember, aki személy...

Gyáva az az ember, aki személyesen meg iedt tőled, de utánna telefonon hívogat / írogat hogy találkozzatok?

Figyelt kérdés
márc. 26. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsőre igen, majd rájön, hogy mégsem kell tartania.
márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem ismert fel.. Komolyan mondom, nekem például rémesen rossz arcmemóriám van.
márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha telefonon ír neked, hogy szeretne találkozni veled, akkor hidd el, hogy fontos vagy neki.
márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az írásodtól iJedtem meg.
márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem ki normálisan, elnézést. Van egy személy akivel jó barátok vagyunk, de folyamatosan kötekedett velem egy házibuliban, nálam meg be telt a pohár, és elég durván ki álltam magamért, olyannyira hogy látszott rajta a félelem, amikor hazament, akkor elkezdett hívogatni meg írogatni hogy menjek vele verekedni vár egy YX helyen. Én kíváncsi vagyok hogy ez gyávaság e, mert ha annyira bátor gyerek lett volna akkor a buliban is tudtunk volna
márc. 27. 00:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jesszus óvoda..
márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# Kedvel téged.. 7-es voltam.
márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen az, az ilyenekre nem pazarlom az időmet.
márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"megijedt" 🙄
márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!