Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Goják Jana vélemények?

Goják Jana vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem fura, hogy minden para liveba történik valami horrorisztikus, paranormális esemény, mert szerintem minimum gyanús?!Nem azt mondom, hogy full kamu és respect nekik, hogy be mernek menni ilyen helyekre( én biztos nem mennék be), de szerintem nem kell nekik mindent elhinni.
márc. 27. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg ez kell a nézőknek, dőlnek a likeok és a giftek addig ez jó nekik. Hog ki mit hisz el az más kérdés.Egy csomó mindent jól csinálnak. És miután a nézőiknek ez kell, hát megkapják. Ő egy keresleti piacot elégít ki. Én inkább azokra nézek furán akik mindent elhisznek neki. Ő tök jó piaci rést talált, és amit csinál nagyon jól csinálja. A videói jók, élvezetesek. Nincs vele semmi baj.
márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
A helyében én biztosan inkább azzal törődnék ennyit, hogy ennyire fiatalon konkrétan kopaszodik és pár év múlva már nem lesz haj a fején.
márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!