Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ízesített ásványvízek...

Az ízesített ásványvízek pl:jana,márka,apenta,őket lehet fogyasztani diéta közben,nem folyásolja be?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
A diétát a kalóriák befolyásolják. Na most nehogy már egy ízesített ásványvizen múljon a kalóriadeficited és a diétád.
2022. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Nézd meg a kalóriatartalmát! Ha kb 15 alatt van, akkor szerintem nem lesz hatással a diétádra, feltéve, hogy minden más rendben van.
2022. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

A befolyásol szóban a be- az nem igekötő!

Tehát, nincs olyan formája, hogy "nem folyásolja be". Helyesen: "nem befolyásolja".

2022. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Minek ilyet inni egyáltalán? A szomjadat úgysem oltja, egészségtelen, mivel cukros is, tele van színezékekkel, szóval teljesen felesleges fogyasztani.
2022. máj. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Jana epres vizet majdnem megittam de megláttam mennyi kalória van benne és inkább kihagytam.
2022. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

4es, ez aztán nagyon tele van cukorral, pláne színezővel...


[link]

2022. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

"cukrokkal és édesítőszerekkel 1,5 l"


Gratulálok, ha ez neked az egészséges italok közé tartozik, akkor egészségedre, és igyad.


Maradok inkább a natúr ásványvíznél és a csapi víznél.

2022. máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Ui. Az ilyen löttyöknek semmi értelmük sincs. Most te tényleg azt hiszed, mert odaírják, hogy X és y vitamint tartalmaz, az úgy is van? 🤦😒 Ne legyél ennyire naív. Valahogy a terméket el kell adni.
2022. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
A diétát nem csak a kalóriák befolyásolják hanem csomó minden más is, ami a testben történik, pl a hormonok, inzulin stb. Máspedig az ilyen lőttyök édesek, ami hatással van a testben az édes íz érzékelésre, toleranciára és bizony visszavethet. Hathat a vércukorszintre is. Ráadásul ezek mellett sokkal kívanósabb az ember édességek és egészségtelen kajákra
2022. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondtam, hogy nincs nála egészségesebb, a vitaminokat sem hoztam fel semmivel, nem tudom mit halucinálsz. 😅 De sok cukor nincs benne, pl egy cukros colától mondjuk jobb, ha nem számolja a kalóriát hozzá az étkezéshez, nem ezen fog elhasalni az étrendje...
2022. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!