Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen eljár az idő az...

30 évesen eljár az idő az ember felett?

Figyelt kérdés
Huszonévesen ugye mindenki elvileg kiéli magát, aztán családot alapít stb. Nekem ezek közül semmi sem valósult meg, még komolyabb barátnőm sem volt.
márc. 30. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy. Most még van legalább 30 éved amikor kiélheted magad és megvalósíthatod amire vágysz. Főleg férfiként. Nehogy temetni kezd magad.
márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
0%
Màr a b-oldal forog, az fiksz.
márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Miért? Ha családod van akkor már nem is élhetsz? A család nem azt jelenti hogy a 4 fal között kell ülnöd és nézni magad elé. Mi pl. Csak aludni járunk haza amikor nincs munka meg suli.
márc. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat
márc. 30. 12:06
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem mindenkinek ugyanazt jelenti a "kiélés" illetve valaki egyáltalán nem is vágyik ilyesmire. Én sem bulikáztam soha, meg nem is dugtam mindenkivel akivel összesodort az élet, de azért mert én sose vágytam ilyenekre.

Most 28 vagyok és most sem vágyom ilyenekre, egyáltalán nem bántam meg, hogy kihagytam ezeket az "élményeket".

30 évesen még bőven élhetsz és még semmihez sem késő, csak azt csináld amire te vágysz és ne azt amiről úgy gondolod mindenki csinálja.

márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Pont 30 fölött kezdtem el az álmaimat megvalósítani.
márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vad bulizós korszakom sosem volt, de 30 felett is elmegyek el buliba simán, ha épp ahhoz van kedvem. 40 évesen is elmennék, ha ahhoz lenne kedvem. Ilyesmikben nem hiszek, hogy bizonyos évek csak erre meg arra valók, egyedül a családalapítás, amit nem árt, ha a 30-as éveiben elintéz az ember biológiai okokból, mert arra is gondolni kell, hogy esetleg az utódod szeretné, ha ott lennél az esküvőjén még és társai… És ha már családod van, akkor ne csapd már szét magadat minden hétvégén, de akkor is lehet utazni, hobbizni, esetleg évente 1-2 alkalommal elmenni egy lazább buliba is.

Úgyhogy inkább élethelyzetfüggőnek mondanám, hogy hogyan “illik” viselkedni.

márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ. Én úgy érzem mert 30 vagyok, nő és még nem dgtam.
márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

A 8 as mindjárt kapja a privát szerelmes leveleket🤣

Kíváncsi vagyok mennyit kap🤣

márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Még 15 éved adott minden szép és jóra és fiatalságra.


Utána nehezebb lesz egy párkapcsolat, egy másik munkahely...

márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!