Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak ilyen fajta verekedési...

Vannak ilyen fajta verekedési formák?

Figyelt kérdés
Olyan fajta önvédelmi verekedési formára gondoltam, hogyha pl önvédelemből valakinek vissza ütök de úgy olyan formán, hogy az 8 napon belül gyógyuló és nincs belőle jogi kalamajka.

márc. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem vetet latleletet aznap orvossal ,akkor nem tud kesobb feljelenteni .


Mondjuk akadalyoid h orvoshoz menjen vagy nem mukodik a telefonja h mentot hivjon vagy pont elveszett lemerult a telefonja. Nincs aenki ott az utcan vagy veletlen kirandulason vagytok es erdoben nincs terero. Vagy leiratod es reszegen beverte a fejet.


Van,amikor a korulmenyek is osszejatszanak ,hogy meg tudod tenni buntetlenul.

márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cagy csinalj olyat,amih faj,de nem buntetheto mert nem bizonyithato. Mert nincs nyoma. Karfeszites ha nem hirtelen rantod akkor van bo mozgastartomany,amig nem szakad el A vall vagy konyokizulete de irdatlanul faj.
márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gázspray

Már akkor sincs nyoma amikor kifújod, azon kívül hogy k**ára csíp. Ha csak nem vette telibe egy kamera nem fogja tudni bizonyítani, a szeméből meg senki sem fog ott helyben mintát venni és laborban elemezgetni....

Ha szükség van rá fújod és rohansz.

márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most komolyan fiúként fussak el ? Habár még egész életemben soha nem verekedtem egyszer a volt munkahelyemen azért lecsaptak nekem egy pofont ököllel mert oda mentem segíteni az illetőnek , hogy könnyebb legyen neki a munka de akkor úgy voltam vele , hogy nem fogok lealacsonyodni olyan szintre, hogy munka helyen verekedjek egyébként meg most egy kicsit vissza tekintve arra az időre legszívesebben telibe rúgtam volna azt a fa#szt nem érdekelt volna hogy nálam 30 évvel idősebb csak akkor még úgy voltam vele , hogy majd arra legyek büszke, hogy kb 60 éveseket verek vagy felrúgok? Egyébként meg mondom legszívesebben teli talppal felrúgtam volna a pi...ába ! Az ilyeneknek nem kívánok mást csak hogy szenvedjenek és éljék át a kínok kínját aztán kész.
márc. 30. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ne fuss el, állj bele a konfliktusba, de annak meg fogod inni a levét. Önvédelmet tudni kell alkalmazni, nem elég egy gyökér YouTube-videót megnézni hozzá, attól még nem leszel azonnal Xiao-Lin harcos. Hogy meg tudj úgy ütni valakit, hogy nincs nyoma, azt sok éven át kell gyakorolnod önvédelmi órákon.


Amúgy le kéne higgadnod, mert a szövegelésedből ordít, hogy idegállapotban vagy. Úgy meg nem lehet megfontolt döntéseket hozni.

márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!