Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt a lemondást,nélkülözést...

Ezt a lemondást,nélkülözést mellőzöttséget avagy/vagyis az egy fajta másod hegedűs hús-vér emberi szerepkört hogyan kell tudni jól kezelni egy embernek magában!?

Figyelt kérdés

Hogy tönkre ne menjek egészségileg teljesen teljes mértékben ezeket a rengeteg sok rosszat ami mindigis világ életemben negatív hatással voltak én rám hogyan kell tudni jól kezelni?

Ahogy idősödik, öregszik egy emberke bölcsül bölcs lesz és megtanul hátra hagyni mindent és csak előre nézni?

Még a gyermekkori bántásokat és támadásokat sem tudtam kellő képpen magaman feldolgozni,hogy gyenge lekvár vagyok a vereséget,hogymindig elbántak én velem az életben mások.



2023. jan. 1. 14:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Mellékesen kiegészítve megjegyezve most meg a felnőttek bánnak el én velem a sors se kegyes és könyörületes én hozzám szerintem.

Ugyanaz folytatódik ami a kisgyermekkorban tizennyolc éves koromban lezárult.

Így azt látom úgy látszik ez a karma a sors összefüggése.

2023. jan. 1. 14:54
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
A legfontosabb lenne a végnélküli önsajnálatodat abbahagyni... Csak akkor ugye nem lenne más kifogás az ellen, hogy változz.
2023. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ebből a kérdésből olyan lényeges egészségügyi állapota nem derül ki (mert nem ebben a kategóriában szokott kérdezni, a másikban már ismerik) - pedig szempont lehetne a válaszokhoz -, hogy a kérdező nem egy szimpla önsajnáltató. A "32 éves érdeklődő" kérdéseiből:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2023. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
2. válaszolónál a pont.
2023. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
A kettes eléggé látja a valóságot. Magadban te semmit nem fogsz tudni egyedül rendezni és feldolgozni. Segítséget érdemes kérni. A sajnáltatás sajnos nem motiváció, így még nem látom erre késznek a személyiségedet, sőt igazából senkiét, aki itt kérdez. Olyan megúszásnak látszik, hátha itt helyetted megoldják. Nem fogják sajnos.
2023. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Onismeret, terapia tud segiteni. Se nem konnyu, se nem rovid az ut.
2023. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Idővel megbékél vele az ember, megszokja és elfogadja. Ekkor nyugalomra lel.


Senkinek sem könnyű, csak másoknak más problémájuk van.

2023. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az üzenet:

Valójában nem vagyok egy értelmes normális emberke azért nem volt egy teljes értékű hús-vér emberi életem.

Rendes csak talán azért mert tele vagyok érzelemmel.

Van bűntudatom lelkiismeret furdalásom és szégyen érzetem mindig hol a meleg érdeklődésem hol amiket hisztiztem az életemben azok gyötörnek le köptem valakit és stbk.

Én nem vagyok egy emberekközé való.

Töröl

2023. jan. 1. 15:58
 9/14 A kérdező kommentje:

Elfogadni a vereséget, hogy azért mert egy gyenge személyiség vagyok és egy hülye fogyatékos mindigis kikezdtek egészségileg és eltapostak abba, hogy nyugodjak bele ugyebár a traumákba a traumáimba is?

Mindigis kihasználják a gyenge emberek helyzetét a szituációt és kapva kapnak az alkalmon mások.

Az egészségem félig-meddig eddig is ráment erre tisztelt felhasználók.

2023. jan. 1. 16:02
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezért énnekem legalábbis nem volt értelme ennek az egyetlen egy hús-vér emberi létezésemnek.

Mi a francnak nyavajának születtem ezért én is meg és a sorstársak!?

De csak a saját nevemben illik és korrekt gondolatot és véleményt formálni.

2023. jan. 1. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!