Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tud férfias viselkedés...

Hogyan tud férfias viselkedés kialakulni ha valami béta testtel születik és folyton elnyomják, levegőnek nézik?

Figyelt kérdés

Ez mission impossible kategória?

A külső és belső legtöbbször összhangban van?


márc. 30. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A férfias viselkedés, ha önálló vagy, törekvö, haladsz elöre az életben. Ha pl. pályàzol magasabb pozícióra, hajlandó vagy érte tenni, tanulni, ilyesmi. Sok fönöki pozícióban lévö férfi nem olyan jó testü, vagy nem különösebben jóképü. Tehát nem igaz, hogy csak a jó testtel rendelkezök viselkednie férfiasan.
márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1# szerintem amiről írsz az az ambiciózus törtető személyiség és viselkedés.

ezt jelenti a férfiasság?

márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, napiincel, mar szinte hianyoztal.


Szinte.

márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl kezdetnek nem talál ki olyan ökörségeket kifogásnak a saját szerencsétlenségére, hogy "béta test", hanem változtat a hibáin.
márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. Igen, számomra az a férfias viselkedés, ha valaki ambíciózus, és önálló.
márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha béta tested van, akkor edzzél és egyél eleget, és egy idő után nem lesz béta tested.

Én meg kövér testbe születtem (szüleim zabáltattak minden szarral, és gyerekként elhízott voltam), aztán rájöttem, hogy lefogyni egyszerű matematika, csak a családomban mindenki a genetikára fogja azt, hogy három adag tésztát eszik pörkölttel REGGELIRE, és amióta odafigyelek, azóta tudom tartani a 19-es BMI-t, meg a 20 körüli testzsírszázalékot (nőknek az elég kevés).

Ha a kinézeteddel van a problémád, nem is a testeddel, akkor is egy jól megválasztott frizura, ízlésesen összeválogatott ruhák, előnyösen viselt arcszőrzet rengeteget tud dobni egy férfi megjelenésén. Viszont ha beszopsz ilyen incel ideológiákat, és mást hibáztatsz a saját sikertelenségedért, ahelyett, hogy magadon dolgoznál, az eléggé hamar kiütközik, gyakran nem is tudják a lányok, hogy miért nem vonzó az egyébként vonzó külsejű pali, csak simán nem stimmelnek a vibeok.

márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1


Amit leírtál az a törtető, karrierista, fogyasztói társadalom rabja karakter.


Persze egy Mr.Bean külsejű pasi, aki törtető az férfias:D


Hát ez nagyon nem így van.

Van, aki ad magára.

Aki nem ad magára az számomra nem férfias, akkor sem, ha drága ruhák vannak rajta, amivel ellensúlyozni próbálja a hiányosságait!

márc. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7


Mr Bean nem azért nem férfias külsejű mert nem ad magára. :))


Mint színész nagyon is ad magára. Csak a fejét nem tudja átszabni.

márc. 31. 07:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Na most vagtad el magad alatt az agat: lattad mar Rowan Atkinson ex-nejet? Azt is lattad milyen nore cserelte le vagy 10 eve?


Ennyit arrol hogy ki a 'beta' meg szigma meg a f.sztudja milyen jelzot.aggatsz meg magadra, csak hogy ne kelljen beismerni miert nem akar veled senki semmit. Nem a 'beta' tested, az allitolagos elonytelen koponyaformad, hanem nogyulolo, mindenert masokat hibaztato, paranoid szemelyiseged az oka.

márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7. Férfias VISELKEDÉSről volt szó, te nő! Mr. Bean úgy viselkedik, mint egy fogyatékos remeg a kezet,lába, pofákat vág, hülyeségeket csinál. Mi bajod a kinézetével? Ápoltnak, ég igényesnek néz ki amúgy, az alakja rendben van, nem hasas. Nézd meg a színésszel készült interjúkat, teljesen normális, férfias ember. Ronnie O'Sullivan is úgy néz ki, mint a Mr. Bean-t alakító színész.
márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!