Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szociálpedagógus végzettség...

Szociálpedagógus végzettség után elvégzett fejlesztőpedagógus képzéssel nehéz állást találni?

Figyelt kérdés
márc. 31. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Fejlesztőpedagógusként ELVILEG nem nehéz, nagy a hiány. Viszont rengeteg helyen nem vesznek fel senkit, a már meglévőkkel oldanak meg mindent.


Szociálpedagógusként szerintem esélytelen.

márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindig érdekelt ez a terület. Még a gyógypedagógus képzésre is gondoltam csak nem tudom azzal sikerülhet ez. Egyébként Debrecenben élek.
márc. 31. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyógypedagógiai végzettséggel is az a helyzet, mint a fejlesztőpedagógussal. Elvileg óriási szükség van rá, gyakorlatilag meg vannak helyek, ahova utoljára se veszik fel.


Egyébként miskolci vagyok, nagyon sok debreceni kollégám van, meg Debrecenben bármilyen szakkal nehéz elhelyezkedni tanárként.

márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!