Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az, miért van, hogy a férfiakn...

Az, miért van, hogy a férfiaknak mindent szabad? az emberek szemében? Normális, hogy csajoznak, és ha játszanak a szívükkel, szóval

Figyelt kérdés
márc. 31. 12:47
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
akár mennek nőről nőre, akár párkapcsolatban. Elítélem az ilyet, viszont ha mi nők pasiznánk, mennénk férfiról férfira, és mi is játszanánk a szívükkel, akkor ribik lennénk.
márc. 31. 12:47
 2/34 anonim ***** válasza:
58%
Tévedésben élsz...
márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Miért?
márc. 31. 12:59
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Mind a férfiaknak, mind a nőknek vannak olyan területei, ahol teret kap a játszmázás és szórakozik más kontójára. Van, ahol a nőknek, van, ahol a férfiaknak van előnye.

Túlzottan egy oldalra hegyezed ki a dolgot, torzítva ezzel az igazságot, a valós képet.

márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, nekem mindent szabad? Alig tudod 5 percet találni a hobbiaimra család mellett.

Mesélj, mit szabad nekem.

márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
22%

A férfiak nagyon korlátozva vannak jó formán ki vannak herelve

Ellenben egy mai nő azt csinál amit akar akkor is megvédik

márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, és nyugodtan csajozz. Nem az én lelkiismeretem az, aki ilyen, akár férfi, akár nem. Az az én szemeimben egy senki, ugyanolyan bűn, mint a többi, csak nem büntetik.
márc. 31. 13:28
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
#7: Te ittál valamit? Vagy nem vetted be a gyógyszereidet?
márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%
A kérdezőnek elmentek otthonról
márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:
56%

Evolúciós eredetű társadalmi minta lehet valószínűleg, mint egyébként az életben szinte mindenre választ ad az evolúció kérlelhetetlen logikája.

Elmaradottabb helyeken megkövezik manapság is a nőket, meg a többi primitív szélsőségről nem beszélve.

100 éve egy nő bokája kivillant a Körúton, az már súlyos szexuális produkció volt.

Nemrég egyik témában, falusi felfogású figurák azon hőbörögtek, hogy a tinilány hasa kilátszik az utcán, holott városban ez megszokott.

A férfinak temérdek ondósejtje van, amit naponta többször is produkálhat.

Neki az evolúciós programja, hogy azt minél jobban szétszórja, génállományát örökítve, ezáltal elnyomva a gyengébb, szaporodásra alkalmatlanabb hímeket, győzzön a jobbik alapon. Így fejlődik a faj.

A nőkön eszerint uralkodniuk kell, ez is a fenti célt szolgálja.

Nőknek csak egy petesejtjük van, az is csak havonta érik be.

Egyébként pedig nekik is van programjuk, ami a legerősebb, legokosabb, leginkább életre való hím kiválasztásában nyilvánul meg, hogy annak állományát vigyék tovább.

De ha egy társadalomban a férfiak akarata jobban érvényesül, akkor sajnos a nők el lesznek nyomva.

Sőt, agymosás által még be is lesz nekik táplálva, hogy nekik csak szolga szerepük van és vannak helyek, vallások, ahol a nők boldogan élnek ebben a hitben. Sőt, el is várják az elnyomást.

Vannak férfiak, akik betegesen féltékenyek, elnyomók, noha ez már pszichiátriai probléma is, kisebbségi komplexus, nárcizmus stb., de ennek is van sajnos evolúciós alapja, mint a paranoiának is (az egészséges gyanakvás életmentő is tud lenni, csak ezt is több embertársunk már beteges szintre emeli).

Megfigyelhető ugyanakkor a társadalmi fejlődés is a nők jogainak tekintetében, szerencsére nem csak az LMBTQXblabla nyer teret.

Egyébként igen, szerintem a nőknek is szabad kalandozni, ha akar.

márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!