Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek a nőknek műköröm?...

Minek a nőknek műköröm? Férfiaknak úgy sem tetszik.

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 18:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A nagy műkörömmel hogyan lehet pl tampont cserélni stb?
2023. szept. 22. 18:47
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nincs műkörmöm, de ne legyél arrogáns hogy azt hidd, hogy a nők mindent a férfiak miatt csinálnak. Egyes nőknek tetszik a műköröm, ennyi.
2023. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Fene tudja nőkben ne keress logikát mert nincs 😆 Hogy mosogatnak meg törölnek s@@get WC után? 🤣
2023. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem személy szerint tetszik a műköröm/hosszú természetes köröm. Nagyon extrém hosszúságú körmöm sose volt, de egyébként teljesen jól elvoltam vele, mindennapi tevékenységeket és a munkámat is el tudtam vele végezni.
2023. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Ezt nem lehet így általánosítani. Van akinek tetszenek a mű dolgok, másnak nem. Legyen az műmell, műhaj, műszempilla, mű száj, mű segg, mű orr, vagy bármi más. A különböző parafíliákról nem is beszélve.

A második kérdésed rögtön üti is az elsőt, mert ha a nagy műkörmöket emeled ki, attól még kicsi is létezik, amit praktikusan lehet használni. A műköröm nem is mindig a divatról vagy magamutogatásról szól, hanem lehetnek esztétikai vagy egészségügyi okai is (gyenge, sérülékeny saját körmök). Nem az ordenáré szterotípiákból kell kiindulni, mikor valakinek az ujjai végéről még 5-10 centis karmok lógnak le. És még ők is megtanultak élni vele, akármilyen abszurddá válnak a mindennapok általa.

2023. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Ffi vagyok, nagyon tetszik. Kérem is ha nincs. Szexi és izgató.
2023. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

#3:

Jól van kis vigyori incelke, tapsikold meg magad, hogy most jól beszóltál.

2023. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
A nők az ilyen dolgokat sosem a férfiak kedvéért csinálják, hanem egymással versenyeznek.
2023. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is rohadt ronda, és még viselni se kellemes.


Az olyan nők aggatnak magukra ilyesmit, akik lusták pl edzeni, mert olyan körmökkel nem igen lehet.


Jellemző még a póthaj, műszempilla, szolárium, tehetősebbeknél szájfeltöltés.

2023. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, miért kell ítélkezni? Nem ertől lesz az ember valaki!
2023. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!